Dort: Jennifer Aniston se vzdala své každodenní rutiny. Pro filmovou roli viditelně přibrala

Zdroj: Profimedia

Jennifer Aniston známe jako Rachel z Přátel. Hrála i v mnoha dalších filmech, ale je pravda, že právě tento legendární seriál herečku proslavil. Vídáme ji na televizních obrazovkách i stránkách časopisu vždy s perfektní postavou.

Tu ale neměla vždy. I když je Jennifer zvyklá každý den cvičit a dbát na svoji stravu, aby si udržela figuru, pro roli ve filmu Dort se své každodenní rutiny vzdala, aby viditelně přibrala na váze.

Role si vyžádala kila navíc

Aby mohla hrát Claire – ženu trpící chronickými bolestmi po vysilující autonehodě – rozhodla se jinak zásadová Jennifer vzdát svého stereotypu.

Herečka je totiž zvyklá udržovat se ve formě, což ostatně můžeme vidět kdekoli, kde se tahle sympatická kráska objeví.

Když Jennifer dostala od jednoho ze svých fanoušků otázku, jak to dokázala, že za poměrně krátký čas tolik přibrala, měla pro něho jednoduchou odpověď.

„V podstatě jsem dva a půl měsíce necvičila. Přestala jsem cvičit a přestala jsem si dávat pozor na stravu jako obvykle,“ cituje Jennifer usmagazine.com.

Make-up jen pro zvýraznění únavy

Jennifer můžeme vídat perfektně nalíčenou. Ostatně asi jako každá jiná žena se ráda líbí a chce vypadat dobře také pod hledáčky paparazzi.

Pro film Dort se ale Jennifer musela líčení vzdát. I to mělo vliv na její už tak dost proměněný vzhled. Líčení bylo povoleno jen v rámci zvýraznění kruhů pod očima, které měly podtrhnout únavu.

Herečka tuto zkušenost popsala tak, že je také trochu osvěžující, že se nemusí starat o své vlasy a make-up.

Popsala to jako určitou formu nebojácnosti a smíření sama se sebou. Řekla, že si člověk musí dovolit tak nějak zmizet.

Bylo to osvobozující

Žádná žena nenese dobře, když přibere na váze. U Jennifer to ale bylo jinak, přibírání si vyžádala její role a hraní bere velmi vážně.

Herečka dokonce přiznala, že nemuset se tolik hlídat a přestat se starat o líčení a vlasy bylo svým způsobem osvobozující.

„Jennifer je obvykle extrémně přísná v tom, co jí a jak moc cvičí, aby si udržela svou skvěle štíhlou postavu,“ píše o herečce malaymail.com.

Nemuset se několik měsíců tak tvrdě dřít, moci si dovolil oblíbená jídla bez výčitek a nemučit své tělo mnohdy náročným cvičením? To byla pro Jennifer odměna za to, že po natáčení filmu musela nabraná kila shodit a tvrdě makat, aby se dostala zpátky do své formy.

Zdroj: usmagazine.com, malaymail.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz