Donald Trump zrovna jako milionář nejí. Jeho jídelníček je podobný stravě průměrného Američana

Zdroj: Evan El-Amin / Shutterstock.com

Mnoho lidí si možná myslí, že Donald Trump si jako exprezident žije na vysoké noze a to se odráží i v jeho jídle. Jenomže pravdou je, že svůj jídelníček příliš neřeší. Možná by vás až překvapilo, co denně najdete na jeho menu.

Se zdravým životním stylem si Trump hlavu zrovna neláme. Pokud byste chtěli jíst podle jeho vzoru, ideálně vynechte veškeré ovoce a zeleninu a spolehněte se na tučná a nezdravá jídla z restaurací.

Pokud možno z těch, kde nečekáte tři hodiny na kvalitní pokrm, ale během deseti minut si můžete sednout ke stolu se smaženými hranolky, nebo si domů odnést pořádný burger. Ano, Trumpovy nejoblíbenější podniky jsou fastfoodové restaurace.

Miluje maso, hranolky a bramborovou kaši

V minulosti se Donald Trump nechal už několikrát slyšet, že kromě kuřete z KFC miluje také jejich hranolky a bramborovou kaši. Stejně tak tomu je i u dalších podniků, jako například u McDonald’s nebo Burger Kingu.

Trump byl s takovými jídly několikrát nachytán novináři, a dokonce i na jeho sociálních sítích se objevila celá řada fotek, na kterých si dopřává pořádnou porci nezdravého jídla.

Ale pozor, Trump trvá na tom, že si k jídlu vždy dává pouze dietní Coca-Colu. Ta klasická mu prý nedělá dobře na žaludek, ale na druhou stranu si nedovede nápoj odepřít. A nijak se tím netají.

Miluje kořeněné maso

Tortilly a tacos plněné kořeněným masem jsou další Trumpovou neřestí. Populárním se stal třeba příběh o tom, jak si dával v roce 2016 mexickou pochoutku a na jeho sociálních sítích se později objevily informace o tom, že doslova hoří.

V mnoha rozhovorech Trump přiznal, že hovězí maso, fazole a pořádná dávka pálivého koření jsou něčím, co mu dokáže zlepšit den. A do mexických či indických restaurací tak zavítá minimálně dvakrát týdně.

Trump je i na sladké

Ačkoli si Donald Trump potrpí na pořádný kus šťavnatého masa, neznamená to, že by se vyhýbal sladkému. Po dobrém obědě si dá ještě zmrzlinu nebo nějaký ten dortík. A nevybírá zrovna mezi dietními variantami.

Ve fastfoodu se jeho menu obvykle neobejde bez zmrzliny nebo nějakého toho sladkého dezertu. K odpolední kávě si dává dorty, nejvíce prý miluje ty čokoládové. Čokoláda obecně je jednou z jeho nejoblíbenějších sladkostí.

A kdybyste se zeptali, jakou pochoutkou uděláte Trumpovi radost, pokud zrovna nesedí v nějakém podniku, nejspíše by vám řekl: „Kupte mi Oreo, rozhodně tím nic nezkazíte.“ Právě to totiž může jíst klidně denně.

Je vidět, že Trump je typický Američan a to, že byl prezidentem, na tom nic nemění. Sice někdy zajde s vyšší společností do drahé restaurace a předstírá, že mu luxusní pokrmy něco říkají, ale zdá se, že si nikdy tolik nepochutná.

Klíčem k úspěchu a ke slávě, zdá se, je být sám sebou, nepřetvařovat se a nic na svých návycích neměnit ani poté, co se stanete váženým politikem, a později dokonce prezidentem. Zda si z Trumpa vezmete příklad, je jenom na vás.

Zdroj: blog.cheapism.com, thelist.com, theculturetrip.com
Autor: Shani Maiová

Přidat na Seznam.cz