Denisa Dvořáková prozradila recept na štíhlou postavu. Žádné extrémní diety nečekejte

Zdroj: Nextfoto

V roce 2006 vyhrála světové finále soutěže Elite Model Look. Česká topmodelka Denisa Dvořáková je známá v mnoha zemích a je považována za jednu z našich nejúspěšnějších žen ve svém oboru. Její dokonalá postava ale není zadarmo. Žádné extrémní diety ale nečekejte.

Jako mnoho jiných modelek i Denisa dodržuje zdravý životní styl a má své zásady, které vedou k tomu, aby bylo její tělo dokonalé. V několika rozhovorech už dříve prozradila například to, jakým jídlům se vyhýbá.

Pečivo musí z kola ven

Denisa miluje sport. I když uznává, že někdy má trochu línější měsíc, pohybu věnuje opravdu hodně energie. To samo o sobě ale podle ní k dokonalé postavě nestačí. Chce to také zdravě jíst.

„Jím relativně všechno, ale s mírou. Pečivo je to nejhorší. Chtěla bych ho jíst každý den, ale dám si ho jen o víkendu. Ale extrémní diety jsem nikdy nedržela,“ vysvětlila pro Super.

Stárnutí se nebojí

Denise Dvořákové je 34 let. Toho, že se na ní začne projevovat stáří, se ale nebojí. „Když se podívám na svoji mamku, tak se stárnutí nebojím. Nikdy nepoužívala žádné speciální krémy a na svůj věk vypadá krásně. Stárnutí k životu patří a mně se vlastně líbí, jak se měníme,“ říká.

Ona sama na kvalitní kosmetiku nedá dopustit. Na druhou stranu ale uvádí, že nikdy nechodila na žádné zkrášlovací injekce, ani nepotřebovala ke spokojenosti se svým tělem žádnou plastickou operaci.

Denisa tak ve výsledku nedrží žádné drastické diety, snaží se ale žít zdravě. Omezuje některá nezdravá jídla, hodně se hýbe a věří tomu, že ještě dlouhé roky bude okolí okouzlovat svou krásou.

Zdroj: Super, Harper’s Bazaar, LP Life, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz