Co byste měla jíst, abyste partnerovi „tam dole“ chutnala?

Zdroj: Shutterstock

Voňavý klín chce přece každá žena. Především pak ve chvílích, kdy dojde na intimní radovánky a vy se máte nechat hýčkat svým partnerem. Samozřejmostí pro většinu z nás je hygiena ideálně před samotným aktem. Lze ale zdraví vašich intimních míst podpořit i jinak?

No samozřejmě! Chcete-li, aby byla vaše choulostivá schránka v pohodě, a vy jste „tam dole“ partnerovi chutnala, pak se zaměřte i na to, co jíte. I strava totiž může mnohé ovlivnit – negativně i pozitivně.

Co jíst, aby vaše vagina partnerovi chutnala?

Jsou potraviny, které udržují ženská intimní místa v dobré kondici. Patří mezi ně třeba avokádo. To obsahuje hodně vitamínu B6, který pozitivně ovlivňuje mikroflóru ve vagině, a zároveň zvyšuje vlhkost sliznice. Funguje tak jako přírodní lubrikant. To se může hodit, ne?

Mezi další vhodné potraviny patří i brusinky. Předchází vzniku poševních infekcí, které mohou být zodpovědné mimo jiné i za nepříjemný zápach nebo chuť vašich pohlavních orgánů. Horkým kandidátem je i hořká čokoláda. Na mysli máme tu opravdu kvalitní s vysokým obsahem kakaa, ideálně nad 75 %. Obsahuje vysoký podíl flavonoidů, které čistí vaginální prostředí.

Co naopak nejíst?

Máte-li pocit, že jste „tam dole“ nepříjemně cítit, může za tím stát nejen zdravotní problém v podobě nějaké infekce, ale dalším viníkem může být nevyvážené pH. Právě to může způsobit zápach, kterého si všimnete nejen vy sama, ale pravděpodobně i váš partner. Zvláště v případě, kdy mu svůj klín nabídnete k polaskání.

Existují potraviny, které mohou negativně ovlivnit pach vašich intimních míst. Čemu byste se měla vyvarovat, pokud plánujete rozverné chvíle strávené s vaší láskou v posteli?

Nevábné aroma vaší vaginy může způsobit například cibule. Ta je sama o sobě hodně aromatická a nejedna žena již měla pocit, že je cítit po cibuli. Proč asi? Další takovou potravinou je brokolice. I tahle zelenina je známá výraznou chutí i vůní. A ta se může přenést i „tam dolů“. Zmínit musíme i červené maso nebo aromatické koření.

Zdroj: beducated.com, prozeny.blesk.cz, badgirlsbible.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz