Černá labuť: Mila Kunis kvůli filmové roli obětovala hodně. Hubnutí se podepsalo na jejím zdraví

Zdroj: Profimedia

Herečka Mila Kunis je jednou z hlavních postav filmu Bad Moms. Zamilovali jsme si její humor i talent. Na filmovém plátně to ale ne vždy byla usměvavá tmavovláska. Nejednou se totiž kvůli filmové roli obětovala – jak psychicky, tak fyzicky.

Byly to dva filmy, které Mila označuje jako zlomový bod ve své kariéře. A to především z toho důvodu, že pro oba dva filmy rapidně zhubla a odneslo to její zdraví.

Hranice kalorického příjmu a desítky cigaret

Mila Kunis podstoupila některá velká zdravotní rizika, aby dosáhla dokonalého těla baleríny pro svou roli ve filmu Černá labuť z roku 2010.

Aby dosáhla postavy, pro kterou se rozhodla, zaujala nezdravý postoj, který o několik let později při pohledu zpátky sama nikomu nedoporučuje.

„Držela restriktivní dietu 1200 kalorií denně a kouřila příliš mnoho cigaret,“ odhaluje způsob, kterým Mila Kunis rapidně zhubla thelist.com.

Ztráta svalové hmoty

Problém rychlého a nezdravého hubnutí spočívá v tom, že jakmile se přestanete omezovat, váha se může vrátit ještě rychleji, než s jakou rychlostí se vám podařilo zhubnout.

Herečka pro film Černá labuť zhubla tak, že se to na jejím těle podepsalo v podobě úbytku svalové hmoty.

Když se pak po natáčení mohla vrátit ke svému normálnímu životnímu stylu, veškerá kila, která předtím zhubla, nabrala zpátky v podobě tuku.

Hrála závislou na drogách

Film Černá labuť nebyl pro herečku první výzvou, pokud jde o proměnu kvůli roli. Ve filmu Rodriga Garcii Four Good Days hraje závislou na drogách.

Aby mohla hrát roli opravdu věrně, musela mimořádně zhubnout a sledovat spoustu videí na YouTube.

„Nevím, kolik jsem zhubla, protože nemám váhu, ale můžu vám říct, že na základě oblečení jsem byla stejně hubená jako v Černé labuti,“ řekla Kunis pro thewrap.com.

Čtyři měsíce tvrdé dřiny

Na natáčení filmu se připravovala čtyři měsíce, které byly podle ní opravdu hodně těžké. Herečka hodně cvičila a držela přísnou dietu.

Spisovatel a režisér Rodrigo Garcia vysvětlil, že jeho film je založen na skutečném příběhu. Film se zaměřil na čtyři dobré dny v životě dvou žen, které ve filmu ztvárnily Mila Kunis a Glenn Close.

Kunis hraje dceru Close a film zkoumá vztah mezi matkou a dcerou, která se snaží odvyknout drogám.

„Myslel jsem, že to bylo strhující nejen proto, že to mluvilo o problému jako celku – je to brutální pro každou rodinu, ale je to velmi běžné,“ vysvětlil Garcia pro thewrap.com.

Zdroj: thelist.com, thewrap.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz