Carol z Kroku za krokem se ve svých 76 letech cítí o polovinu mladší. Podařilo se jí i výrazně zhubnout

Zdroj: Profimedia

Většina z nás si ji pamatuje jako Carol z legendárního seriálu Krok za krokem. Herečka Suzanne Somers se od té doby sice výrazně změnila, i dnes se ale ve svých 76 letech udržuje v kondici. A my víme, jak na sobě pracuje.

V roce 2001 jí byla diagnostikována rakovina prsu. Tehdy se rozhodla rapidně změnit svůj životní styl k lepšímu. Bohužel po letech klidného života se jí letos rakovina znovu vrátila, jak píše server CBS News.

O polovinu mladší

Podle webu Hollywood Life o sobě sama Carol tvrdí, že se cítí být minimálně o polovinu mladší. A to především díky dodržování zdravých životních návyků, díky kterým se jí podařilo mimo jiné výrazně zhubnout.

Základem jídelníčku této hvězdy jsou potraviny bohaté na živiny. Patří k nim vejce, celozrnné tousty, jehněčí maso a zelenina, upřesňuje Daily Mail. Somers konzumuje podle svých slov pouze biopotraviny.

Do svého těla se snaží dostat mnoho vitamínů a minerálů, když má na něco chuť, dá si obvykle čerstvý džus nebo nějaké ovoce. Zcela se vyhýbá rychlému občerstvení.

Více pohybu i odpočinku

Suzanne Somers se udržuje v kondici nejen tím, co jí. Uvědomuje si, že aby se cítila stále mladá a dokázala bojovat s nemocemi, musí dodržovat celkově zdravý životní styl. Proto si podle Everyday Health zakládá například na tom, aby každý den spala minimálně 8 hodin.

Minimálně třikrát týdně se také věnuje sportu. Alespoň na 30 minut si jde zaběhat, vyrazí na delší procházku nebo se alespoň protahuje. To všechno přispívá k tomu, že se i ve svém věku a navzdory rakovině cítí skvěle.

Ačkoli se od dob, kdy hrála krásnou Carol v Kroku za krokem, výrazně změnila, je stále sympatická, vypadá skvěle a cítí se mladě. Ještě dlouhé roky tak podle všeho bude lidem kolem sebe radit, jaké kroky pro zdravý životní styl dodržovat.

Zdroj: Eat This, Daily Mail, Everyday Health, Hollywood Life, CBS News

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz