Blízcí přátelé se obávají o George Clooneyho kvůli jeho fitness manželce Amal

Geroge_Clooney
Zdroj: Matteo Chinellato / Shuterstock.com

Charismatický herec George Clooney byl dlouho považován za starého mládence, který se nikdy neožení. Vše změnila až v roce 2014 právnička Amal. Právě ona je ale nyní důvodem, proč mají přátelé o herce strach.

Svým úžasným vzhledem a magnetickým charismatem si Clooney bez námahy získal publikum po celém světě. A stejně tak si ho nejspíše podmanila manželka.

Obavy kvůli Amal

Jejich manželství a narození dvojčat bylo pro mnohé fanoušky velkým překvapením. Všem bylo jasné, že právnička Amal musí mít v sobě velmi silné kouzlo, pomocí kterého herce uhranula.

Amal je však zároveň velmi nadšená do fitness a právě to nyní trápí hercovy přátele. Dle serveru Fandom Wire mají obavu, že Clooney následuje svou manželku s cílem dostat se do kondice, ale v jeho případě to má neblahý vliv na zdraví.

Jako důkaz, že s hercem není něco v pořádku, má sloužit zejména fotka z akce The Prince’s Trust Awards z Londýna.

Chce být hubený kvůli manželce?

Dle zmíněného serveru si měli přátelé všimnout, že je herec vychrtlý. Údajně má nedostatek svalové hmoty a mají obavu, zda neohrožuje své zdraví.

„Amal je známá tím, že jí naprosté minimum – třeba vejce natvrdo k snídani, polévku k obědu a cizrnový salát k večeři,“ cituje server zdroj z hercova okolí.

A její manžel se chce nejspíše udržet v kondici právě kvůli ní.

Už jednou zdravotní problémy měl

Server Marca připomíná, že herec nedávno zdravotní problémy měl. V roce 2020 totiž bojoval s pankreatitidou. Ta měla souvislost s rychlým úbytkem váhy kvůli postapokalyptickému dramatu The Midnight Sky.

„Myslím, že jsem se snažil zhubnout příliš rychle a pravděpodobně jsem se o sebe nestaral,“ připustil tehdy herec.

Nyní však nejspíše dělá stejnou chybu a jde jen o to, jak to jeho zdraví odnese tentokrát.

Zdroje: Fandom Wire, Twitter, Marca, Hello!,

Přidat na Seznam.cz