Big Mac omáčka, se kterou budou i domácí hamburgery chutnat skvěle

Zdroj: Shutterstock

Kdo by si rád nepochutnal na hamburgeru. Zatímco si někdy na tuhle kalorickou dobrotu odskočíme do některého z řetězců rychlého občerstvení, jindy se odhodláme připravit si ji doma. I domácí hamburger může chutnat skvěle, když se použijí ty správné suroviny.

V dnešním článku se s vámi chceme podělit o recept na dokonalou Big Mac omáčku, se kterou budou i podomácku vyrobené hamburgery chutnat naprosto báječně.

Není se čemu divit, že nám Big Mac tolik chutná

Co si budeme nalhávat – Big Mac patří v oblíbeném řetězci rychlého občerstvení k nejvyhledávanějším položkám. Jeho popularitě se nelze divit. Mimo jiné mu na přitažlivosti dodává právě ona omáčka, která je jeho nedílnou součástí.

Co je na ní tak zajímavého a zvláštního? I když si na tuto otázku nedokážeme odpovědět, shodneme se na tom, že nám prostě chutná.

Jistě i vy budete chtít znát recept, díky kterému si Big Mac omáčku připravíte doma a dochutíte s ní své hamburgery k naprosté dokonalosti.

Jak si doma připravit Big Mac omáčku

Pokud se rozhodnete zkusit podomácku vyrobenou Big Mac omáčku, připravte si: půl hrníčku majonézy, dvě lžíce francouzského dresingu, čtyři čajové lžičky pokrájených nakládaných okurek, jednu lžíci jemně nasekané cibule, jednu lžičku bílého octa, jednu lžičku krupicového cukru a trochu soli.

Všechny zmíněné suroviny smíchejte a před použitím nechte v uzavřené nádobě přes noc v lednici, kde se chutě krásně smíchají a omáčka se dokonale uleží.

Před použitím do domácích hamburgerů omáčku ještě promíchejte a pak už si jen vychutnejte ty božské chutě.

Zdroj: delicious.com.au, domesticsuperhero.com, topsecretrecipes.com

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz