Rychlovka podle Anety Vignerové: Jednoduchý recept na pečená kuřecí stehna

Zdroj: Nextfoto

Česká modelka a vítězka soutěže Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová se před několika týdny dostala do hledáčku pozornosti kvůli rozchodu s partnerem Petrem Kolečkem. Vypadá to, že se ale Aneta z rozchodu vzpamatovala poměrně rychle.

Na sociální síti instagram docela pravidelně sdílí střípky ze svého osobního života. Nedávno se podělila o recept, který si zamilují především ti z vás, kteří milují v kuchyni skutečné rychlovky.

Rychlý oběd podle Anety Vignerové

Jsou chvíle, kdy nemáte čas nebo náladu trávit dlouhé hodiny v kuchyni. Asi každý z nás už někdy zažil situaci, kdy nestíhal a potřeboval uvařit něco opravdu rychlého. Přesně pro takové okamžiky má Aneta Vignerová super recept.

Zkuste si připravit rychlý oběd pod taktovkou české modelky. Na jeho přípravě není vůbec nic složitého, a navíc to zvládnete během chvíle. Anetin recept můžete samozřejmě využít nejen na oběd, ale třeba i v rámci teplé večeře.

„Namočeným pečicím papírem vyložíme zapékací mísu, nakrájíme brambory, cibuli, sůl a strouhaný parmezán a promícháme. Nahoru dáme uzená stehna a máslo a šup do trouby. Výborné je to i se zelím místo cibule, ale to už podle libosti,“ napsala Aneta k videu zveřejněnému na jejím instagramu.

Fanoušci s ní soucítí

Když se médii začala šířit zpráva o rozchodu Anety Vignerové s partnerem Petrem Kolečkem, fanoušci se začali stavět na její stranu. Petr Kolečko se sice tehdy snažil tvrdit, že svůj nový vztah s herečkou Denisou Nesvačilovou začal až po rozchodu s Anetou, ta ale přišla s úplně jinou pravdou.

Podle modelky to totiž bylo úplně jinak. „Musím říct, že to byla pořádná kudla do zad,“ svěřila se herečka deníku Super.

„To, že má Petr poměr, mi oznámil asi dvě hodiny před tím, než se to objevilo v novinách. Takhle se to přece nedělá, tohle hodně zabolelo. Měli jsme ve vztahu problémy, který pár je ale nemá?! Ale problémy jsou od toho, aby se řešily. A tím nemyslím rozchodem a novým poměrem. Jsme máma a táta, máme syna,“ dodala zklamaná modelka.

Nyní to ale vypadá, že se přes ošklivý rozchod dokázala přenést a životem dále kráčí sama. Fanoušci jsou na její straně a v komentářích pod příspěvky jí dodávají podporu.

Zdroj: Instagram, Super

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz