Režisérka pořadu MasterChef promluvila o skutečné povaze neoblíbené Pavlíny

Zdroj: Profimedia

Mnohým se do paměti zaryla jako protivná ufňukaná hysterka. Ve čtvrté řadě televizního soutěžního pořadu MasterChef Pavlína Lubojatzky zaručeně vyčnívala a ne všem divákům to bylo zrovna po chuti. Zatímco mnozí se stali jejími fanoušky, jiní jí nemohli přijít na jméno.

Je pravdou, že Pavlína byla ve čtvrté řadě této oblíbené divácké show vidět možná o něco více než jiní účinkující. Během vysílání MasterChefa v televizi se na konto bývalé marketingové specialistky snesla pořádná snůška hejtů. Mnohé by možná překvapila skutečná povaha této účinkující.

Nejprotivnější tvář z MasterChefa

Když v televizi běžela čtvrtá řada této show, Pavlína Lubojatzky si od diváků vysloužila přezdívku nejprotivnější účinkující. V televizi jsme mohli vídat její afektované chování, nebála se jít přes mrtvoly, a mnohdy dokonce hrdě chválila sama sebe. A právě proto se mnohým divákům znelíbila.

Většina z nich ji začala vnímat velmi negativně. Publikum ji vnímalo jako snaživku, která za každou cenu chtěla dosáhnout svého. Během soutěže od nepřejících diváků zažívala peklo.

Jaká je skutečná povaha Pavlíny?

I když ji většina lidí vnímala negativně, o její povaze promluvila i jedna z režisérek pořadu MasterChef Tereza Zemanová. Ta byla hostem ve speciálním bonusu, kde se rozpovídala mimo jiné i o tom, jak na ni Pavlína působila.

Mnohé překvapila názorem, že je Pavlína velmi milá žena, se kterou se jí příjemně povídalo. Dokonce přiznala, že se jí ze všech účinkujících právě s Pavlínou povídalo úplně nejlépe. Tereza Zemanová sice v televizi není vidět, ale je to právě ona, kdo se soutěžícími dělá rozhovory.

Od lidí dostávala čočku, přesto si šla za svým

Pavlína Lubojatzky mnohým divákům ležela v žaludku a nenechali na ní nit suchou. Ona si i přesto šla za svým a dotáhla to až do finále, kde nakonec skončila na druhém místě. Vítězem čtvrté řady televizní show MasterChef se stal Roman Staša.

Pavlínu to ale od dalšího vaření neodradilo. Na internetu rozjela svůj blog, kde se dělí o recepty. Dokonce zašla i tak daleko, že vydala svoji vlastní kuchařku plnou odlehčených receptů. I když to Pavlína neměla v soutěži lehké, došla si až za svým snem.

Zdroj: Extra, tv.nova.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz