Bára Jánová může jíst jako Hulk, ale nepřibere. Klidně si dá i ústřice k snídani

Barbora_Janova
Zdroj: Profimedia

Herečka Bára Jánová již od dětství bojuje s kritikou své postavy. Neustále jí někdo má potřebu sdělovat, že je moc hubená. Ona sama přitom jídlo miluje a nemá problém posnídat třeba i ústřice.

Slavní lidé nemají lehký život. Jsou stále na očích a všichni mají potřebu se k nim vyjádřit.

Lidská duše je citlivá

Své o tom ví i herečka Bára Jánová, která je vystavena body shamingu kvůli své štíhlé postavě. O co se jedná? Jednoduše řečeno o kritiku za vzhled, která může přejít až v šikanu.

A právě to se stalo v jejím případě. Zatímco jiným se smějí za obezitu, jí se smějí za to, že je hubená. A otázky na jídlo jí velmi ubližují.

„Když je slyším, stáhne se mi žaludek ještě mnohem víc. Provází mě od dětství. Ale možná i kvůli tomu se na lidi nedívám s žádným rozdílem,“ vypsala se ze svého trápení na instagramu.

Svým příspěvkem se snažila zdůraznit, jak důležité je mít rád sám sebe a upozornit na to, jak je duše člověka křehká.

Když má hlad, mění se v Hulka

Ačkoliv se Bára snaží vystupovat vyrovnaně a vypadá to, že připomínky na svou postavu bere s nadhledem, tak přece jen je vidět, že ji to stále trápí.

A tak se občas k tématu, že prý nejí, vrátí. Jako například nyní, když sdílela příspěvek z Barcelony a pochlubila se svou netypickou snídaní: ústřicemi.

„Ústřice k snídani? Why not!“ napsala k fotkám a videím plných jídel.

„Vím, že na to nevypadám, ale za jídlo bych se klidně vdala. Když mám hlad, měním se v Hulka,“ dodala s tím, že to může potvrdit partner.

Herečka se tak snaží všem dokázat, že netrpí žádnou poruchou příjmu potravy a ani nedrží dietu. Má prostě skvělé geny, které jí lze jen závidět, což potvrdila v rozhovoru pro server Život v Česku.

„Máme v rodině, že jsme všichni trochu hubeňouři. Je to dané geneticky, mohu sníst cokoliv a přiberu minimálně. Je mi jasné, že naštvu ženy i část mužů,“ vysvětlila Bára. Nelze jí než závidět.

Zdroje: Instagram, Expres, Život v Česku

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz