Anna Slováčková drží razantní dietu. V kondici se udržuje fyzicky i psychicky

Zdroj: Nextfoto

Dcera Felixe Slováčka a Dády Patrasové se v minulosti potýkala se zákeřnou nemocí. Rakovinu prsu nakonec Anna Slováčková přemohla, hodně ji to ale poznamenalo. Snaží se proto v současné době žít zdravě a pečovat o sebe, aby se podobné problémy neopakovaly.

Na svých sociálních sítích Anička vždy varovala sledující, aby nepodceňovali prevenci. Stejně tak je motivovala k tomu, aby se měli rádi a netrápili se kvůli nějakému tomu kilu navíc.

Teď se ale svěřila s tím, že sama drží dietu a rozhodla se pro výraznou změnu. Co za jejím rozhodnutím stojí?

Důsledná dieta

Anna Slováčková k překvapení mnohých na sociálních sítích oznámila, že začala s novým životním stylem. „Začínám držet režim,“ napsala.

Podle Aha! jde o poměrně přísnou dietu, při které Anička využívá jídelníček výživové poradkyně Evy Mitru. Představitelka sestřičky Radky z Ordinace v růžové zahradě se chce podle svých slov změnit především kvůli plánům, které má letos na podzim.

„Už jsem měla nějaké problémky a vzhledem k tomu, co mě čeká od září, se musím dát znovu do latě,“ cituje její slova Blesk. Nic konkrétnějšího nicméně herečka neprozradila.

Posiluje i své psychické zdraví

Někdy je lepší si s věcmi nedělat hlavu. To předvedla Anna Slováčková na sociálních sítích už mnohokrát. Tentokrát se svěřila, že když ji něco trápí, pomůže si cvičením v obruči.

„V Alence mi rytíř říká, že když si nevím rady, ať se zkusím pověsit hlavou dolů a uvidím tak svět jinak. Tak když přijdou smutky, tak se jdu zničit na kruh, aby mi z té hlavy postupně vypadly,“ vysvětlila u videa, na kterém visí hlavou dolů v obruči uvázané u stropu.

Slováčková se zkrátka vždy snažila být lidem inspirací. A v současné době jim ukazuje, že někdy je dobré začít držet dietu a cvičit, aby se člověk udržoval v kondici jak fyzické, tak i té duševní.

Zdroj: Aha!, Instagram, OnlyU, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz