Anička Slováčková miluje pivo. Zlatavý mok jí pomáhá při trémě

Zdroj: Nextfoto

Asi každý umělec, ať už je to herec, nebo třeba zpěvák, někdy zažil před vystoupením trému. Jinak to nemá ani zpěvačka Anna Julie Slováčková, která přiznala, že sama s trémou bojuje.

Pocit trémy dokáže být pěkně nepříjemný a svazující. Každý musí přijít na způsob, jak si s těmito pocity poradit. Anička Slováčková prozradila, co jí na trému pomáhá.

Před koncertem si dá pivo

O pivu se říká, že to je zlatavý mok, kterému my Češi zkrátka nedokážeme odolat. Ani herečka a zpěvačka Anna Julie Slováčková, dcera Felixe Slováčka a Dády Patrasové, pivu neřekne ne. Právě pivo je její způsob, jak se vypořádat s trémou.

Anička přiznala, že při koncertech před nástupem na pódium zažívá trému. Není to nic neobvyklého, našla si pro to způsob, jak pocity trémy zmírnit. Na otázku, jaký je její lék na trému, v rozhovoru pro server iDNES prozradila:

„Dýchat. Jedině dýchat a dát si pivo před koncertem. Já miluji pivo tak či tak, ale jsem zastánce toho, že po pivě se prostě dobře zpívá. Takže určitě pivo,“ odpověděla krásná Anička.

Po pracovní stránce má nabitý program

Diář Aničky Slováčkové je určitě pořádně nabitý. Po pracovní stránce má totiž pořád co dělat. S kapelou ji čekají koncerty, v nejbližší době v Plzni, kde dokonce prozradila, že možná budou mít i velkého hosta – ten by si měl na jejich koncertu zahrát se svojí kapelou.

Anička také pozvala na Alenku v říši divů, kterou odpremiérovali začátkem září v Hudebním divadle Karlín. Rozpovídala se o tom, že se jim s tímto představením v divadle Karlín povedl takový malý comeback.

Porazila rakovinu

Už je to nějaký ten pátek, co médii proletěla zpráva o tom, že Anna Julie Slováčková bojuje s rakovinou. Sympatická herečka a zpěvačka tuhle zákeřnou nemoc porazila, byť to nebylo úplně jednoduché. Po nemoci si musela odpustit některé oblíbené věci, například dovolenou u moře.

K tomu se ale Anička vyjádřila tak, že jí to vlastně ani tolik nevadí. „Jet do zahraničí mi přijde zbytečné, když tady máme tolik hezkých míst. Na moře si klidně počkám. Stejně nejsem opalovací typ, radši dovolenou trávím aktivnějším způsobem,“ zmínila tehdy Anička Slováčková v rozhovoru pro web Super.

Zdroj: iDNES, Super

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz