Jiří Langmajer zahájil otužovací sezónu. Svým sledujícím ukázal, jak správně na to

Zdroj: Nextfoto

Otužilecká sezóna už pomalu začíná. Potvrdil to na svém instagramu i herec Jiří Langmajer, který je velkým fanouškem a propagátorem této zdraví prospěšné činnosti. Ve svém posledním videu přivítal sledující jen v ručníku a ukázal jim, jak se otužuje on sám.

Otužování se stalo za poslední dva roky velkým hitem. Řada známých osobností propadla kouzlu učení „ledového muže“ Wima Hofa, který radí, jak se správně otužovat, cvičit a celkově zlepšovat svou životosprávu.

Langmajer je otužovacím matadorem

Herec Jiří Langmajer mezi tyto celebrity ale nepatří. „Já už dělám otužování strašně moc dlouho,“ svěřil se na začátku roku webu Život v Česku.

„Otužuji se mnoho let a nesvezl jsem se s touto módní vlnou, která nyní přišla, kdy všichni cvičí podle Wima Hofa a lezou do studené vody,“ vysvětlil známý herec.

Sledujícím ukázal, jak na to

Je tedy jasné, že má s touto aktivitou bohaté zkušenosti a že má už velmi dobře vypracovanou svou otužovací techniku. Tu nedávno ukázal i svým sledujícím na instagramu.

„Těším se na ty, co začali se mnou. Dejte vědět, jak to jde,“ napsal manžel Adély Gondíkové ke svému otužovacímu videu.

Podle některých benefit pro zdraví, podle jiných horor

Svým sledujícím v něm například poradil, aby se před vstupem do vody pořádně rozdýchali. A také, že pokud nechtějí plavat, neměli by si namáčet dlaně rukou, neboť jimi prochází do těla nejvíce chladu.

„Po plavání budeme cvičit. Ale neutřený, to je důležitý,“ radil dále svým sledujícím. „Potom utřít, obléct a znovu cvičit. Tak dlouho, dokud nezačnete cítit, že jste se opravdu zahřáli,“ prozradil další krok.

V komentářích k videu se to hemžilo pochvalnými komentáři. Někteří se pochlubili, že svou otužovací sezónu už také zahájili, jiní ještě vyčkávají. Mnoho Jirkových fanoušků však upřímně přiznalo, že by je k otužování nikdo nedonutil ani, jak se říká, „za zlaté prase“.

Zdroj: Instagram, Život v Česku

Autor: Markéta Mladá

Přidat na Seznam.cz