Andrea Bezděková zažila v restauraci koncert chutí. Jídlo si dopřipravila přímo na stole

Andrea_Bezdekova
Zdroj: Profimedia

Andrea Bezděková se s fanoušky podělila o svůj zážitek z restaurace Amelia Dubai, kde si mohou návštěvníci sami dopéct své steaky. Zároveň na vás v této restauraci dýchne i minulost, protože je inspirována americkou letkyní Amelií Earhart, která záhadně zmizela v roce 1937.

Letecký interiér

Amelia Restaurant & Lounge, jak zní celý název restaurace, kterou Andrea Bezděková tolik vychvaluje, nabízí kulinářské pochoutky inspirované japonskou a peruánskou kuchyní. Na jejich instagramu si můžete prohlédnout jejich nabídku a pokochat se interiérem, který vzdává hold jedné z prvních ženských pilotek Amelii Earhart.

Amelia se v roce 1932 stala první ženou, která přeletěla Atlantik a nalétala stovky kilometrů. Osudným se jí stal let, který započal 2. července 1937. Amelia Earhart společně s navigátorem vzlétla za podpory mnoha diváků, kteří jejich vzlétnutí sledovali.

Po nějaké době ale ztratilo letadlo kontakt s navigační lodí a od té doby už jej nikdo neviděl. Sám prezident Franklin Delano Roosevelt nechal vyhlásit pátrání, ale po letadle i posádce se slehla zem.

Záhadná ztráta letadla i posádky vedla k mnoha konspiračním teoriím. Jednou z možností je, že si Japonsko spletlo její letadlo s letadlem špionážním a sestřelilo jej. Další z diskutovaných možností je pak skutečnost, že Amelia opravdu kývla na špionážní žádost a Japonci to prokoukli.

Pravdu se však již nedozvíme a její příběh bude i nadále nahrávat mnoha konspiračním teoriím. Nikdo však Amelii nevezme prvenství mezi ženami – letkyněmi, a jistě si tak zaslouží poctu jménem Amelia Restaurant & Lounge.

Koncert chutí

Pokud se někdy vydáte do Dubaje, tak podle Andrey Bezděkové tuto restauraci rozhodně nesmíte minout.

„To byl koncert chutí!“ napsala modelka na svůj instagram, a rozhodně tím s chválou nekončila.

„Signiture coctails, Wagyu steaky, které si sami dopřipravíte na rozpáleném kameni, dezert, který se vám roztéká před očima. Šmarja, to bylo excelentní!“ pokračuje v superlativech, a mnoha jejím sledujícím se tak jistě doslova sbíhaly sliny.

Ale jídlo nebylo to jediné, co Andrea chválila. A asi vás to překvapí, ale svou samostatnou pochvalu, včetně videa v příspěvku, si zasloužily toalety!


„Jo, ačkoliv to zní jakkoliv divně, pozornost musím věnovat i toaletě. Nikdy jsem neviděla v restauraci hezčí. A tahle měla dokonce svůj vlastní výtah a paní Uršulu,“ popisuje svůj další zážitek z restaurace.

Kromě videa toalet a cesty z toalet si však fanoušci mohli užít i krátké video jídla, které si Andrea dopřipravila přímo na stole, a již dle pohledu je tak zřejmé, že superlativy jsou zde opravdu na místě.

Zdroje: OnlyU, Instagram Amelia Restaurant, Instagram Andrea Bezděková

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz