Alena Šeredová končí s dietami. Manželovi prý kila navíc nevadí

Alena_Seredova
Zdroj: Nextfoto

Život modelky je zajímavý, dobrodružný a také náročný. Alena Šeredová o tom ví své. Celý život se musela v jídle hlídat, aby splňovala kritéria pro modeling. Nyní se rozhodla, že je na čase začít žít.

Modelka, moderátorka a hlavně maminka tří dětí. To je Alena Šeredová, která se již před lety usadila v Itálii, kde nyní prožívá štěstí po boku svého druhého manžela.

Před lety nejedla skoro nic

V rozhovoru pro server Blesk v roce 2016 Alena přiznala, že její jídelníček je velmi chudý. Dokonce si prý nechala udělat testy, jaká jídla může vůbec jíst, a zjistila, že vlastně nic.

„Vyšlo mi, že nemůžu jíst skoro nic. Přestala jsem tedy jíst mléčné výrobky, vajíčka, pečivo, těstoviny a jím hlavně maso, ryby a zeleninu. Taky piju hodně kávu, bez té bych nepřežila,“ přiznala tehdy.

Udržet si postavu modelky samozřejmě není jen o stravě, ale i o pohybu. Alena v té době cvičila pětkrát týdně a přiznala, že ji to nebaví.

„Pravidelně cvičím od pondělí do pátku, jelikož to nemám moc ráda, tak to beru jako práci. V sobotu a v neděli, když si má člověk užívat volný víkend, tak necvičím. To ale zase hraju s klukama florbal nebo hokej,“ prozradila pro server Super v roce 2017.

A jak to má nyní?

Hlavně si užívat života

Nyní se Alena rozhodla, že chce hlavně žít a začala si užívat života.

„Přiznám se, že ráda papám a dám si ráda třeba skleničku piva. Takže mi i kvůli tomu modeling někam odplul, už nechci být neustále na dietě,“ šokovala svým aktuálním vyjádřením.

Poslední dietu držela před svatbou se svým současným manželem Alessandrem Nasihem.

Že by se přestala manželovi líbit, to prý nemá obavu. Už při námluvách byl velmi vytrvalý a trpělivý. A jejich vztah považuje za pevný, a tedy jej nerozhodí nějaká kila navíc.

Manžel se kvůli své vyvolené dokonce snažil naučit česky, ale po roce kurzu češtiny zvládl říct pouze „na Hromnice o hodinu více“, takže to vzdal.

Takové gesto ale značí, že svou manželku opravdu miluje, a tedy se není čemu divit, že Alena nemá obavy, že by o manžela přišla kvůli oblejším křivkám.

Zdroje: Blesk, Super, Aktuálně, iDNES

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz