Agáta Hanychová se pustila do pečení babiččiny bábovky. Na sociálních sítích sklidila kritiku

Zdroj: Profimedia

Agáta Hanychová je ráda středem pozornosti, to už se dávno moc dobře ví. Na sociálních sítích je velmi sdílná, nebojí se nechat své sledující nahlédnout do svého soukromí, veřejně také vystavuje svoji dceru Miu.

Společně s ní se také pustila do pečení bábovky. Recept dostala od své babičky a pečení vysílala živě na svém profilu na instagramu. V komentářích pod videem to ale pořádně schytala.

Měla to být legrace? Jak pro koho

Agáta Hanychová zkrátka mnoha lidem leží v žaludku. Někteří na ni nenechají niť suchou, ať udělá nebo řekne cokoli.

Někdy si ale Agáta kritiku a nějaký ten posměšek zaslouží. Když ve videu na svém instagramu společně s dcerou Mirou peče bábovku, neukáže se jako zrovna kdovíjaká kuchařinka.

I když to celé Agáta možná vnímala jako legraci, sledující se na ni v komentářích slétli doslova jako včely na med.

Vyčítali jí posměšky i neznalost

Ať už máte Agátu rádi, nebo ne, určitě vám neuniklo, že pro sprosté slovo nejde daleko. Bohužel to předvedla i po boku své dcery, kde poměrně často proletělo nějaké to vulgární slovo.

Za to si od sledujících vysloužila kritiku. Další vlna nevole přišla v okamžiku, kdy Agáta v receptu přečetla, že do bábovky potřebuje ¼ mouky. Tázala se, jestli je to 400 gramů, chvíli to dokonce vypadalo, že je o tom přesvědčená.

Agáta se otevřeně pustila i do Jirky Babici, o kterém dokonce před Miou prohlásila, že neumí vařit, a přidala nějaké to sprosté oslovení.

To se fanouškům nelíbilo. Dali to Agátě v komentářích pod videem pořádně najevo a zlobili se na ni, že si utahuje ze slavného kuchaře, zatímco ona ani nezná poměry v gramážích.

Agáta si z toho nic nedělá

Když se jí někdo v živém vysílání zeptal, jestli jí nevadí časté „hejty“ na její osobu, Agáta bez mrknutí oka přiznala, že tohle už dávno neřeší.

Pod svými videi nebo příspěvky na sociálních sítích vědomě nevypíná komentáře, aby předešla ošklivým zprávám. Agáta to má prostě na háku.

Zdroj: Instagram

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz