Petru Janů se snaží dostat do formy po reakci na plastiku a shodit nadbytečná kila

Zdroj: Nextfoto

Zpěvačku Petra Janů letos v říjnu čeká velká oslava v podobě narozeninového koncertu v pražské Lucerně. Do té doby se chce dostat do lepší kondice, pomáhá jí v tom i pobyt na chalupě uprostřed přírody.

Koncertuje již od začátku roku a v současnosti se o ní točí dokument. Proto si z nostalgie prošla místa, kde trávila své mládí. Pohled do minulosti zpěvačce vrací vzpomínky, o které se jistě podělí i na svém velkém koncertě.

Petra bude na podzim slavit nejen své sedmdesátiny, ale také padesát let na hudební scéně. Půjde o velkou událost, a proto by se ráda dala dohromady.

Nežádoucí reakce na plastiku

V minulosti si totiž nechala vylepšit a omladit obličej, konkrétně si nechala aplikovat látku metacrill. Dostavila se však nežádoucí reakce, dodnes přesně neví, o co šlo.

Ani dermatologové netuší, co se přesně stalo, a pouze hádají, že došlo k reakci s novou barvou na vlasy. Zjistili pouze, že je zpěvačka alergická na kalafunu.

Znovu si nechat aplikovat látku už rozhodně Petra nemá v úmyslu, nechce už podstupovat ani jiné razantní zákroky. Místo toho nechala svou pleť zklidnit, dojíždí pouze k doktorovi do Českých Budějovic, který jí obličej vyhladí.

Lockdown trávila na chalupě v přírodě

I když nosí volné oblečení, aby to zakryla, Petra Janů v době lockdownu dost přibrala. Před dvěma lety totiž často jezdívala na svou chalupu v jižních Čechách, kde se stravovala kalorickými jídly.

Chalupu z 12. století, kterou vlastní tři dekády a v poslední době se na ni v podstatě přestěhovala, stále zvelebuje. Rádi ji zde navštěvují její přátelé, kterým většinou připravuje hodně kalorickou českou kuchyni.

Miluje omáčky, pečenou kačenu, zelňačku a silné vývary. To se samozřejmě odrazilo i na její postavě. Získaná kila teď stěží dává dolů. Jde to pomalu, ale pracuje na tom.

Nastolila si dietu, aby byla na koncertě ve formě

Teď už je vzorná, upravila jídelníček a po dvou měsících se dostavují výsledky v podobě menších čísel oblečení. Do velkého koncertu ji však čeká ještě spousta práce, aby byla ve formě a cítila se dobře.

Kromě své oázy klidu na venkovské chalupě, kde si odpočine od starostí, nedá dopustit ještě na svůj ranní rituál. Po ránu musí mít klid, žádný shon, aby si mohla dát kafíčko a přečíst noviny.

Zdroj: super.cz, lifee.cz

Autor: Silvie Grulichová

Přidat na Seznam.cz