Agáta Hanychová miluje houby na kyselo. Kromě nich zavařovala i zeleninu

Zdroj: Nextfoto

Podzim je obdobím, kdy se v mnoha domácnostech zavařuje. Zpracováváme úrodu ze zahrádky, ať už jde o sladká jablka nebo třeba sklizenou zeleninu. V tomto období také mnoho lidí chodí na houby, které je následně potřeba nějak zpracovat – například právě zavařením.

Do toho se pustila i Agáta Hanychová. Ta na svém instagramu poměrně často dělá tzv. živá vysílání, ve kterých ji můžeme docela častokrát vidět právě v kuchyni. Jinak tomu nebylo ani posledně, kdy se pustila do zavařování.

Zavařovala i nemocná

Od první chvíle živého vysílání Agáta několikrát zmínila, že je nemocná. Tvrdila, že má poměrně silnou chřipku a není jí vůbec dobře. Přesto se rozhodla zavařit houby, které našli v lese, protože přiznala, že je miluje na kyselo.

Hanychová provádí živá vysílání na sociálních sítích poměrně často a zpravidla jí u toho asistuje i partner Jaromír Soukup. Tohoto „živáku“ se tentokrát ale neúčastnil, proto se do vysílání připojili i někteří Agátiny kamarádi.

Zavařené houby i zelenina

Hanychová se nepustila jen do zavařování hub, rozhodla se zavařit i zeleninu. Během vysílání vtipkovala, jestli to tak mají i ostatní těhotné ženy, že jakmile otěhotní, jsou schopné zavařit i cvičky. Ne každý je ale jejímu humoru nakloněn.

Kromě hub, které nechala nejdříve krátce povařit, si připravila také zeleninu – papriku, cuketu a květák. Vše nakrájela a připravila do skleniček. Podobně postupovala i s houbami, které povařila, slila a následně jimi naplnila sklenice.

Stále je terčem posměchu

Agáta Hanychová si už musela zvyknout, že je neustále pod drobnohledem a také terčem posměchu. V komentářích pod jejím živým vysíláním se to hemžilo různými názory. Zatímco ji někdo obdivoval za to, že se i nemocná pouští do zavařování místo toho, aby se léčila, jiní si z ní utahovali, že má pouze lehkou virózu a chřipka rozhodně vypadá jinak.

Agáta měla v živém vysílání i svoji kamarádku Gábinu, která za ni četla dotazy od sledujících. Dvojice žen nezapomněla okomentovat i nedávno vzniklý song Přemka Forejta ve spolupráci s řetězcem McDonald’s, kdy obě dvě uznaly, že za to musel dostat slušný balík. Hanychová dokonce přiznala, že mu peníze závidí.

Zdroj: Instagram

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz