Kuchař Roman Staša je v jednom kole. Ukázal, jak se udržuje v kondici

Zdroj: Profimedia

Mnoho lidí v těchto dnech propadá takzvané podzimní depresi. Mezi ně ale rozhodně nepatří sympatický vítěz soutěže MasterChef Roman Staša. Ten se na instagramu pochlubil, že si i ve svém nabitém rozvrhu najde čas na aktivní odpočinek. Dokonce ani při sportování mu nechybí jeho typický úsměv.

Roman Staša před dvěma lety vyhrál televizní kuchařskou soutěž MasterChef, kdy porazil u diváků ne příliš oblíbenou Pavlínu Lubojatzky. A od té doby je neustále v jednom kole.

Je na roztrhání

„Mám plný kalendář až do května, gastronomie mě provází každým dnem. Nikdy bych před dvěma roky neřekl, že se mi tohle stane,“ svěřil se s nadšením nedávno serveru Super.

V létě například strávil mnoho času objížděním festivaleu s Markem Ztraceným. Oba muži to měli spravedlivě rozděleno – Marek hrál a zpíval, Roman pro návštěvníky vařil své oblíbené speciality.

Místo v restauracích vaří v rodinách

Kdo by čekal, že si sympatický kuchař otevře svou vlastní restauraci, velice by se mýlil. Staša na to šel úplně jinak. Zájemce o své pokrmy totiž nezve k sobě, ale naopak on dochází k nim domů.

„Objednáte si mě, já přijedu se surovinami, vezmu si vaše hrnce a uvařím vám tříchodové menu,“ vysvětlil svůj podnikatelský záměr.

Odpočinek našel v tenisu

To ale stále ještě není všechno. Staša totiž ještě dělá víkendové Snídaně s Novou. V tomto pořadu talentovaný kuchař nejprve vařil, nyní ale bude jeho víkendovou variaci dokonce moderovat spolu s Rebeccou Diatilovou.

„Dneska zase od rána lítám jen za plotnou, ale včera jsem to zvládl aspoň chvíli na kurtu. A musím říct, že tenis mě baví čím dál víc,“ uvedl k fotografii.

Je vidět, že Roman ví, jak je důležité udržet se v psychické i fyzické kondici.

Zdroj: Super, Expres, Instagram

Autor: Markéta Mladá

Přidat na Seznam.cz