Marek Ztracený navštívil slavnou restauraci Radka Kašpárka. Přinesl i dárek jeho dcerám

Zdroj: Nextfoto

Známe ho jako přísného porotce divácky oblíbené televizní show MasterChef, ve které vystupuje se svými kuchařskými kolegy Přemkem Forejtem a Honzou Punčochářem. Kromě této role je ale Radek Kašpárek uznávaný kuchař a majitel vyhlášené restaurace v Praze.

V té už hostil nejednu známou osobnost, která přišla ochutnat jeho vynikající pokrmy. Před pár dny přivítal ve své restauraci Field další uznávané hosty. Radost z nich neměl jen Radek Kašpárek, ale i jeho dcera.

Podnik ověnčený Michelinskou hvězdou

Získat osvědčení v podobě Michelinské hvězdy rozhodně není jen tak, a ne každý na tohle ocenění dosáhne. Radkovi Kašpárkovi se to podařilo.

Kuchař původem z Ostravy a jeho tým z pražského Fieldu oslavili už několikátou obhajobu Michelinské hvězdy – prestižního ocenění v oboru gastronomie.

V loňském roce to bylo již popáté. „Pátá obhajoba v řadě je pro nás potvrzením, že jsme kvalitu udrželi a obstáli v období, které je těžké pro všechny restaurace. Rád bych poděkoval svému parťákovi, spolumajiteli a Restaurant Managerovi Mírovi Noskovi za podporu, protože ten minulý rok byl asi nejtěžší od otevření Fieldu,“ reagoval na ocenění Radek Kašpárek.

Slavné osobnosti přichází ze zvědavosti

Kuchařské schopnosti Radka Kašpárka jsou vyhlášené. Nikoho proto nepřekvapí, že k němu do restaurace váží cestu i některé slavné osobnosti.

Před pár dny se tak porotce z MasterChefa na svém instagramu pochlubil fotografií, na které je společně s oblíbeným zpěvákem.

Zpěváka Marka Ztraceného do restaurace doprovodil i vítěz minulé řady soutěže MasterChef Roman Staša. Vyfotili se společně s Radkem Kašpárkem a také jeho malou dcerou.

Ta byla z jejich návštěvy nadšená. „Kluci, děkuji za včerejší návštěvu, a tobě, Marku, za dárek pro dcerky!“ připsal Radek Kašpárek k fotografii na sociální síti.

Jak návštěvě chutnalo?

Nebyl to jen Radek Kašpárek, který se na instagramu pochlubil návštěvou oblíbeného zpěváka. I sám Marek Ztracený na svůj instagram přidal několik snímků a videí.

„My děkujeme! Field Restaurant je neskutečný zážitek! Pozdravuj a zase někdy,“ popsal zážitek Marek Ztracený svým fanouškům na instagramu.

Zdroj: moravskoslezsky.denik.cz, Instagram

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz