Máta, fíky, aloe vera nebo meduňka pro krásné zuby

Současným trendem v bělení zubů jsou přírodní pasty. Zubní pasty SPLAT pomáhají přírodní cestou odstraňovat pigmentace, a šetrně tak bělí zubní sklovinu. Všechny pasty obsahují přírodní enzymy, které napomáhají efektu zářivých zubů. Některé z nich mají i řadu dalších pozitivních účinků. Mimo to si můžete vybrat z pestré škály přírodních složek podle vaší nejoblíbenější příchutě. Představujeme naše bestsellery.  

SPLAT BLACKWOOD: Aktivní černé uhlí

Sytě černá zubní pasta BLACKWOOD má vysoce bělicí účinek, dokáže z ústní dutiny odstranit toxiny a absorbovat zápach. Pomáhá také při odstraňování pigmentových skvrn na zubech a díky obsahu extraktu z jalovcových bobulí má vysoký protizánětlivý účinek . Výrobek neobsahuje fluorid. 

SPLAT ORGANIC: Organický gel z aloe vera

K úspěšné léčbě dásní slouží tato zpevňující zubní pasta, která obsahuje organický gel z aloe vera, která je speciálně určena k čištění obzvlášť citlivých zubů. Přírodní zubní pasta s antiseptickým tea tree olejem obsahuje přírodní enzym z papáji, který účinně rozpouští plak, prokazatelně hojí dásně a zastavuje jejich krvácení.

Máta, fíky, aloe vera nebo meduňka pro krásné zuby

SPLAT WONDER WHITE: Fíky a ananas

Jako součást přírodních zubních past mají extrakty z fíků a ananasu blahodárné účinky. Enzym bromelain z ananasu, který najdete v jemně růžové zubní pastě SPLAT WONDER WHITE, šetrně čistí zuby, rozpouští zabarvený povlak a odstraňuje jej. Pasta obsahuje hydroxyapatit vápenatý, který přispívá k remineralizaci skloviny, posiluje zuby a výrazně zmírňuje jejich přecitlivělost. 

Máta, fíky, aloe vera nebo meduňka pro krásné zuby

SPLAT LOVE: Maliny a bylinky

Malinová zubní pasta obsahuje unikátní extrakt z japonské byliny perilla, která se tradičně používá v japonské kuchyni a pomáhá chránit před zubním kazem. Díky extraktu z lékořice, která má silný antiseptický účinek. Zubní pasta má příchuť a vůni čerstvých malin. Pasta neobsahuje fluorid. 

Máta, fíky, aloe vera nebo meduňka pro krásné zuby

SPLAT COFFEE OUT: Kofein a esenciální oleje

Pokud jste milovníci kávy, červeného vína nebo černého čaje tato pasta je určena právě vám. Je specialitou mezi přírodními pastami k domácímu bělení zubů je SPLAT COFFEE OUT s vysokým obsahem fluoridu, přírodními enzymy, kofeinem a esenciálními oleji pro efektivní odstranění skvrn od čaje a kávy. U této pasty je zaručený viditelný bělicí efekt až o dva odstíny. Kofein, která pozvedá náladu, dále hořčík pro mineralizaci skloviny. 

SPLAT STRESS OFF: Meduňka a grep

Přírodní zubní pasta SPLAT STRESS OFF má uklidňující a relaxační účinek, obnovuje přirozenou harmonii v ústech. Obsahuje léčivé esenciálních oleje z meduňky, kozlíku lékařského, máty, anýzu a grapefruitu má i protizánětlivé účinky, které působí blahodárně na dásně. Enzym bromelain z ananasu jemně rozpouští plak. Neobsahuje fluorid. 

SPLAT GOLD: Diamantový prášek a částečky zlata

U zubních past, které obsahují částečky zlata a diamantový prášek je prokázané účinné bělení. Diamantový prášek efektivně zalešťuje zubní sklovinu, zanechává její povrch dokonale hladký a lesklý. Zlato pak zvyšuje leštící efekt a působí antibakteriálně. Pasta obsahuje extrakt z mateří kašičky a jadérka z červených hroznů, které jsou zdrojem vitamínů a mají blahodárný účinek na dásně.

Máta, fíky, aloe vera nebo meduňka pro krásné zuby

SPLAT EXPRESS: Máta

Unikátní čisticí mátová pěna je určena pro všechny, kteří oceňují úsporu času. Pěna čistí zubní sklovinu, která je po použití hladká, zabraňuje tvorbě zubního plaku, chrání zuby a dásně a zanechává dech na dlouhou dobu svěží. Stabilizuje hladinu pH až na čtyři hodiny. Čisticí pěna může být používána i bez zubního kartáčku. Neobsahuje fluorid.


Přidat na Seznam.cz