Zpěvačka Ellie Goulding je velkou milovnicí smoothies. Maso k životu nepotřebuje

Zdroj: A.PAES / Shutterstock

Ellie Goulding je jednou z nejoblíbenějších a bezesporu také nejkrásnějších zpěvaček. Na svém kontě má velké hity jako například Love Me Like You Do, který zazněl i v neméně oblíbeném pikantním filmu 50 odstínů šedi.

Britská zpěvačka narozená v Herefordshire má na svém kontě nejedno ocenění a několik známých písniček, které si pobrukuje prakticky celý svět. Jak se tahle kráska stravuje?

Dříve byla vegetariánka

Skalní fanoušci Ellie moc dobře ví, že zpěvačka už před lety přešla na vegetariánskou stravu. Ze svého jídelníčku tak dobrovolně vyřadila maso.

„Ellie byla vegetariánka během celého dospívání,“ doplňuje informace o tomto zpěvaččině způsobu stravování allplants.com.

Rozhodla se tak nejíst maso a to ani ryby, které mnoho vegetariánů konzumuje navzdory tomu, že jinak vynechávají maso.

Maso k životu nepotřebuje

Proč se Ellie stala nejdříve vegetariánkou? Nechala se slyšet, že si díky vegetariánství uvědomila, že může být v dobré kondici i bez masa jako zdroje bílkovin.

Přiznala se, že když si plně uvědomila, jak se maso vlastně získává, šokovalo ji to natolik, že se rozhodla masa úplně vzdát.

Popsala mimo jiné i to, že se po konzumaci masa často cítila unavená. Došlo jí, že jejímu tělu je bez masa lépe, protože ho nemusí neustále složitě zpracovávat.

Z vegetariánky vegankou?

Dva roky dozadu se světem začala šířit zpráva, že Ellie přechází z vegetariánské stravy na veganskou. A sama zpěvačka to nepopírala.

Postupně se snažila přejít na plně veganskou stravu. Už dokázala žít bez masa a našla si rostlinné zdroje důležitých živin.

„Být veganem vám otevírá mnohem víc možností, protože více přemýšlíte o zdraví a lepších způsobech, jak získat jiné bílkoviny než maso,“ cituje zpěvačku cheatsheet.com.

Jak se stravuje během dne?

Ellie je velkou milovnicí smoothies, které si připravuje tak často, jak to jen jde. Ráda zkouší nové kombinace a poznává zajímavé chutě.

Ke snídani si dopřeje toust s veganským máslem. Miluje sójovou pomazánku a slunečnicové máslo. Má také slabost pro pití zelených a detoxikačních čajů.

Během dne, který často tráví ve studiu, potřebuje něco rychlého k zakousnutí. Proto s oblibou sáhne po nějaké tyčince, nebo si nosí smoothie.

K obědu či večeři má hodně zeleniny, různé saláty s dobrými zálivkami. Maso nahrazuje veganskými alternativami, třeba sójou.

Zdroj: allplants.com, cheatsheet.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz