Zpěvačka Adele zhubla téměř 50 kilo. Víme, jaká dieta jí k tomu pomohla

Zdroj: Profimedia / Shutterstock

Docílit krásné postavy může být pěkně těžké. Hodiny strávené cvičením, zdravá strava a pravidelný pitný režim se ale určitě vyplatí. Své o tom ví i britská zpěvačka, která si v průběhu let prošla doopravdy velkou proměnou.

Adele je britská zpěvačka a skladatelka. Známá je po celém světě hlavně díky skvělým skladbám. K těm nejznámějším patří Skyfall, Someone Like You, Hello a Rolling in the Deep. Zpěvačka prošla v předchozích letech neuvěřitelnou proměnou.

Překvapila okolí

Adele se před nedávnem objevila v pořadu Saturday Night Live a hned na začátku rozhovoru se podělila o to, jakým způsobem zhubla. „Vím, že vypadám opravdu odlišně. Kvůli pandemii a všem zákazům cestování jsem musela cestovat nalehko a vzít si s sebou pouze půlku toho, co jsem měla. A ta půlka je i tady teď se mnou,“ žertovala Adele.

Fanoušci si začali všímat změny vzhledu kolem října 2019, kdy zveřejnila na sociálních sítích příspěvek s popisem: „Dříve jsem plakala, ale teď se potím.“ V tom samém roce se zpěvačka rozešla s bývalým manželem Simonem Koneckim.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Adele (@adele)

Adele cvičí zhruba třikrát týdně. Dělá šedesátiminutové lekce, které zahrnují kardio, kruhový trénink a Pilates. Našla rutinu, která funguje, a hlavně ji baví. A to je při cvičení úplně nejdůležitější. Sama pak dodala, že se musela zbavit velkého množství oblečení, které na ní viselo.

Přísná dieta, která funguje

Údajně prý zhubla hlavně díky omezení pití a rozhodnutí jíst skutečné jídlo. Je sebevědomější, obléká se jinak a celkově vypadá šťastnější. Mnoho lidí tvrdilo, že hvězda dodržuje dietu sirtfood, ale nikdy sama nepotvrdila, že tomu tak je.

Dieta sirtfood je založena na knize Aidana Googinsa a Glena Mattena. Zaměřuje se na konzumaci potravin bohatých na živiny, jako je kakao, kapusta, jahody a káva. Zatímco někteří spekulují, že nedávný úbytek hmotnosti Adele je způsoben jejím rozchodem, jiní říkají, že se zpěvačka snaží být tou nejlepší matkou.

Adele aktuálně připravuje nové album, na které se všichni těšíme. Před nedávnem uvedla, že se cítí velice šťastně a je těší se na budoucnost. Doufejme, že se tato žena se smyslem pro humor bude cítit skvěle i nadále.

Zdroj: Prevention
Autor: Pavel Světlý

Přidat na Seznam.cz