Yvetta Blanarovičová kvůli roli nabrala, během roku šlo ale 9 kilogramů dolů

Zdroj: Nextfoto

Je jí téměř 60 let, vypadá ale skvěle. Yvetta Blanarovičová si hlídá svou postavu, a v posledním roce se jí podařilo dokonce zhubnout 9 kilogramů. Jak toho docílila a jak se nyní udržuje v kondici?

Podle herečky je důležité to, že hubla poměrně pomalu. Díky tomu se nebojí, že by se dostavil jojo efekt. 9 kilogramů za rok se sice nezdá jako příliš, na druhou stranu kdyby je shodila rychleji, hrozilo by, že opět přibere.

Nabrala kvůli roli

Yvetta nejprve musela kvůli roli v novém seriálu přibrat, vysvětluje Lifee. Právě proto se následně rozhodla kilogramy navíc zase shodit.

„Tloustnout je ta nejkrásnější věc na světě, navíc když víte, že vám za to ještě zaplatí. To je bomba. Ale to shazování je potom náročnější,“ uvádí herečka.

Vysvětlila, že dodržovala poměrně přísný denní režim, díky kterému se jí nakonec podařilo dostat se na původní váhu.

„Ráno jsem se vzbudila, dala jsem si fresh a kafe, dopoledne nic, potom oběd, kolem šesté hodiny večeři. A tak pořád dokola. Takhle jsem to jela, permanentně, hezky v klidu a v pohodě. Jedla jsem všechno,“ svěřila se.

Ráda si zacvičí

Yvetta kdysi kvůli roli v čerta v pohádce Princezna ze mlejna zhubla na 45 kilo. Dnes už ví, že do takových extrémů zacházet nemusí. I tak si ale ráda udržuje svou váhu a kromě jídelního režimu také pravidelně cvičí.

„Posiluji, cvičím jógu a dělám do toho i jiné věci. Využívám všeho, co mi sportovní centrum nabízí, takže cvičím třeba kinesis, kdy se aktivují v těle celé svalové skupiny, nejen jednotlivé svaly,“ uvedla v rozhovoru z roku 2019.

Od té doby se sice některé její aktivity změnily, stále se ale snaží na sobě pracovat, pravidelně se hýbat, a díky tomu dostává své tělo do kondice nejen fyzicky, ale také psychicky.

Zdroj: Lifee, iDNES, Aha!, Sedmička

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz