Yvetta Blanarovičová kvůli mladistvému vzhledu podstupuje pravidelně omlazující procedury. V jídle se neomezuje

Zdroj: Nextfoto.cz

Yvetta Blanarovičová je slovenská herečka a zpěvačka, kterou si nejčastěji spojujeme s její hereckou postavou čertíka z pohádky Princezna ze mlejna. Blanarovičová má před šedesátkou a vypadá stejně jako před deseti lety. Co dělá proto, aby vypadala tak skvěle a nikdo jí její věk netipoval? Nemá to vůbec zadarmo.

Omezení v jídle a cvičení

Několikrát do týdne cvičí s trenérem a některé dny sama doma. V mládí se věnovala gymnastice, plavání a baletu. Pohyb má tedy v sobě zakódovaný a není to pro herečku nic, do čeho by se musela nutit.

Yvetta Blanarovičová je názoru, že jíst by se mělo všechno, důležité je ale dát si pozor na přejídání.

Nyní je její oblíbenou potravinou například avokádo s vaječnou omeletou. Každý den také začíná se sklenicí s citronovou vodou. Většinu vždy vypije a zbytek vody si rozetře po obličeji.

„Má se jíst všechno, jen se člověk nesmí přejídat,“ tvrdí a nesouhlasí s odborníky, kteří říkají, že by například bílé nebo červené víno bylo škodlivé.

Yvetta nedrží žádné diety a nechce si nic odpírat. Problém nastává až ve chvíli, kdy přijede na návštěvu ke své mamince, která jí vždy naloží kopec jídla, a ona jako slušná holčička to musí sníst. „Ono je to dobře, když se člověk moc pozoruje a začne stoupat každých deset minut na váhu, tak začne tloustnout. Je to v hlavě,“ dodává Blanarovičová.

Kosmetické procedury a masáže lymfy

Herečka nekončí s péčí u sebe jen cvičením, nebo přemýšlením o množství snězeného jídla. Pravidelně také navštěvuje masážní a kosmetické salony.

V masážích preferuje ty, které rozproudí lymfatický systém a krevní oběh. Yvetta si je vědoma působením lymfatického systému, který odvádí škodlivé látky z těla ven.

Nechce chodit na plastické zákroky, proto pravidelně navštěvuje kosmetičku a podstupuje omlazující pečující rituály.

Psychická pohoda

Důležitou součástí péče o sebe samotnou uvádí herečka psychickou pohodu a vyrovnanost. Sama hodně relaxuje, například v sauně nebo jen tak na zahradě.

Yvetta Blanarovičová bere život z lehkostí a přijímá překážky a nástrahy tak, jak jsou, a vyrovnává se s nimi s nadhledem. Nezapomíná na humor a snaží se nestresovat.

Neměla to vždy jednoduché, za svůj život přišla o své dva bratry, a později i o tatínka. Nyní je jediným dítětem své maminky, o kterou se stará, ale naštěstí je maminka velmi vitální, a proto péče o ni není tak náročná.

Herečka má jednoho syna a těší se, až z ní v budoucnu udělá babičku.

Zdroje: Pro ženy, OnlyU, Sedmička týden, Pro ženy Blesk

Autor: Denisa Richter

Přidat na Seznam.cz