Vlkodlačí dieta: Využívá sílu měsíce a slibuje radikální úbytek váhy. Přiznala se k ní i Madonna

Zdroj: Shutterstock

Dieta pro Šípkovou Růženku. Citrónová dieta. Dieta podle znamení zvěrokruhu nebo snad dieta podle krevní skupiny? Je jich tolik, že si nadšenci do dietních stravování rozhodně přijdou na své.

A co taková vlkodlačí dieta? O té už jste někdy slyšeli? Využít při stravování sílu Měsíce je podle některých nejlepší způsob, jak shodit přebytečná kila. Co byste o této dietě inspirované Měsícem měli vědět?

Vlkodlačí dieta – co to je?

Je známá též pod pojmem měsíční nebo také lunární dieta a údajně slibuje zhubnout dva až šest kilogramů během jediného čtyřiadvacetihodinového období.

Že to zní bláznivě? To vysvětlete těm, kteří na ni skutečně spoléhají. Vlkodlačí dieta nejenže slibuje obrovský úbytek hmotnosti v rekordním čase, ale svým stoupencům nabízí i něco navíc.

Poskytuje stravovací, chcete-li dietní rady, které byste měli dodržovat v období následovaných po fázích měsíce. Tuhle dietu údajně držely i takové hvězdy, jako je Madonna nebo Demi Moore.

Žádné vytí na Měsíc

Napadlo vás, že budete nuceni pobíhat za úplňku někde po lese a nadšeně výt na měsíc? Pak vás asi zklameme, protože nic takového se konat nebude.

Hlavní pravidlo této diety spočívá v jediném: „24hodinový půst vody nebo šťávy během fází úplňku a novoluní,“ vysvětluje moonconnection.com.

Teorie vlkodlačí diety je založena na přesvědčení, že má Měsíc na vodu v lidském těle stejný vliv jako na oceány a přílivy a odlivy.

Půst podle fází měsíce tak může ve vašem těle vyvolat silnější reakce na vyplavování přebytečné vody, která je v těle navíc.

Žádná pevná strava

A jak to tedy funguje? „Během 26 hodin novu nebo úplňku máte zakázáno jíst pevnou stravu,“ píše hindustantimes.com.

Můžete pít jak čistou vodu, tak detoxikační čaje. Doporučit lze například pampelišku, šalvěj nebo také tolik oblíbený zelený čaj.

Povoleny jsou také šťávy, a to ovocné a zeleninové. Během úplňku je také zakázáno přijímat cukr a tuky.

Zdroj: moonconnection.com, hindustantimes.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz