Vendule Pizingerové vyváří manžel bez trička. Na sociálních sítích sdílela rodinnou pohodu

Zdroj: Nextfoto

Vendula Pizingerová září štěstím. A ještě aby ne, když má doma takovou pohodičku. Na sociálních sítích se totiž pochlubila fotkou, na které jí manžel připravuje něco dobrého na zub. K tomu je velmi spoře oděný.

Je to už sedm let, co se Vendula Pizingerová znovu vdala. Zalíbení našla v mladším partnerovi Josefovi Pizingerovi, se kterým před dvěma lety přivedla na svět syna Pepíčka. Na instagramu Vendula poměrně často sdílí střípky ze svého osobního života. Nyní se pochlubila manželem nahoře bez.

Rodinná pohoda u Pizingerových

Není to poprvé, co Vendula na svých sociálních sítích sdílela nějakou tu fotku nebo video, ze kterých sršela rodinná pohoda. Před nedávnem to byl například příspěvek z lesa, kam si rodinka vyrazila na houby.

Pizingerová nyní svým fanouškům opět odkryla další kousek ze svého osobního života. Na sociální síti instagram zveřejnila snímek, na kterém její manžel vaří a malý Pepíček je doslova ukázkovým dítětem. K fotografii také přidala výstižný a zároveň vděčný popisek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova)

„Scéna jak z romantických filmů. Muž vaří, dítě malý, hodný. Samo jí. Před tím sběr hub v lese s celou rodinou! No někdy to tak vyjde. Není to tak častý úkaz! O to je vzácnější,“ napsala Vendula k příspěvku.

Šťastné manželství navzdory věkovému rozdílu

Mezi Vendulou a jejím manželem Josefem je poměrně velký věkový rozdíl – konkrétně šestnáct let. Právě věkový rozdíl byl důvodem, proč Vendula Pizingerová před lety váhala, zda o novém románku vyjít na veřejnost, nebo se pochlubit přátelům. Dnes si je ale stoprocentně jistá, že věkový rozdíl v jejich případě nehraje vůbec žádnou roli.

Vendula a Josef mají spokojené a harmonické manželství, které by jim kterýkoliv jiný pár mohl závidět. Jsou důkazem toho, že věk je opravdu jen číslo. O rodinné pohodě svědčí i časté fotografie, které Vendula sdílí svým sledujícím, a ti s ní sdílí její kousek štěstí.

Zdroj: Instagram

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz