Tvar vašeho pozadí prozradí mnohé o vašem zdraví. Nepodceňujte ho

Zdroj: Shutterstock

Někdy na člověku poznáme na první pohled, že má nějaké zdravotní problémy. Odhalit ale konkrétní krizi není snadné. Po přečtení tohoto článku možná ale dokážete člověka odhadnout lépe. Podle typu jeho pozadí totiž lze určit, o jak zdravého jedince se jedná.

Každý máme zadek jiný. Ty ženské se s mužskými nedají srovnávat, i každá žena či muž ale mají jiný tvar či velikost své sedací části. Podle serveru YourTango existují čtyři základní druhy zadků. Co vypovídají o vašem zdraví?

Velikost pozadí a jeho tvar jsou z velké části dány geneticky. Je to ale také částečně o tom, co jíte, uvádí Blend of Bites. Některá jídla, jako jsou například vajíčka, mléko, steak ale třeba také zelené fazolky, putují rovnou do vašich boků a pozadí vám zvětšují.

I to, co jíme, má vliv na naše zdraví. Jak tedy tvar a velikost pozadí může prozradit detaily o tom, jaké problémy člověk ukrývá?

Zadek do V

Říká se mu také někdy obrácený zadek. Nejčastěji se objevuje u starších žen. Mohou za něj změny v hladinách hormonů.

Pokud váš zadek vypadá právě takto, zařaďte do svého jídelníčku více bílkovin, které vám pravděpodobně chybí.

Zadek ve tvaru srdce

V tomto případě se tuk shromažďuje pod kyčlemi a kolem spodní části zadku a stehen, díky čemuž se váš zadek rozšiřuje.

Zatímco v pase je člověk úzký, stehna má široká. Lidé s tímto zadkem mají větší tendenci přibírat na váze a mívají problémy se srdečními onemocněními.

Kulatý zadek

Obvykle ženy (ale v některých případech samozřejmě také muži) s kulatým zadkem bývají pozitivně ladění jedinci, kteří mají štěstí na svůj zdravotní stav. Obvykle je jim připisována i větší inteligence.

Tento typ zadku se dá jen těžko vypracovat a obvykle jde především o genetiku, která je jeho tvůrcem.

Zadek tvaru čtverce

Hranaté zadky naznačují nízký imunitní systém. Pokud se to týká i vás, rozhodně do svého jídelníčku zařaďte více ovoce a zeleniny a nevyhýbejte se ani cvičení.

Vlastníci tohoto pozadí mají vyšší riziko vzniku infarktu. Na druhou stranu jde o zadek, na kterém se dá nejlépe pracovat a lze jej přeformovat do jiného tvaru.

Zdroj: Your Tango, Express, Blend of Bites, Beauty Epic

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz