Topmodelka Gisele Bündchen jako malá dojila krávy. Teď připravuje vlastní kuchařku

Gisele_Bundchen
Zdroj: s_bukley / Shutterstock.com

Je krásná, úspěšná a k nohám jí padali slavní muži. Navíc ještě ráda vaří a vydala svou první kuchařku. Kdo je tato ideální žena? Řeč je o Gisele Bündchen.

Půvabná modelka pochází z malého města v Brazílii a vyrůstala s pěti sestrami. A právě díky svému dětství vyrostla v úspěšnou ženu, protože se musela již jako dítě postarat sama o sebe.

Milovala čas na farmě

Oba její rodiče museli pracovat, aby uživili velkou rodinu. Sestry se tak brzy naučily pomáhat si navzájem a starat se o sebe.

Bündchen prý ráda trávila čas na malé farmě svých prarodičů, kde dojila krávy, sbírala čerstvá vejce a sklízela jídlo z rodinné zahrady.

Právě v tomto období se naučila jíst zdravé a kvalitní potraviny, což ji doprovází po celý její život. K tomu samozřejmě přidává cvičení a pár svých triků, které jí pomáhají udržet se ve formě.

Den například začíná teplou vodou s citronem. Její dieta je pak založená hlavně na rostlinné stravě a na velkém obědu, který považuje za hlavní jídlo dne.

Ani jí se ale nevyhnuly zdravotní problémy a v roce 2018 například přiznala, že dříve měla problémy s nadledvinkami a vyléčila je tak, že se vzdala cukru v potravinách. A právě tehdy se ještě více zaměřila na skryté cukry a vyváženou stravu.

První kuchařka

Že jí na kvalitním jídle opravdu záleží, dokazuje i její první kuchařka s názvem Nourish, která má vyjít 26. března 2024.

Bude obsahovat 100 receptů založených na každodenních surovinách.

Gisele se na stránkách kuchařky zaměřuje na bezlepková jídla s výživnými přísadami, jako je mandlová mouka, avokádový olej a datle.

Doufá prý, že čtenáři knihu využijí k nastartování zdravějšího životního stylu a udrží je v rovnováze.

Důvodem k jejímu napsání byly časté dotazy, jak se udržuje fit. Rozhodla se tedy vydat ucelený přehled toho, co by mělo být základem jídelníčku.

„V Nourish sdílím oblíbené jednoduché, výživné a chutné recepty mé rodiny a některé rituály péče o sebe, které mi v životě tolik pomáhají, zvláště jako zaneprázdněné, pracující mámě,“ uvedla pro server People.

Nový začátek po rozvodu

„Když je život náročný, vždy si pamatujte, že slunce vychází každý den a přináší nám novou příležitost zkusit to znovu a udělat to lépe,“ dodala v rozhovoru.

Toto si nejspíše říkala, když došlo k rozvodu s hvězdou NFL Tomem Bradym, se kterým byla 13 let a mají spolu dvě děti.

Právě tento nový byznys je možná jejím způsobem, jak se s rozvodem vypořádat. Reklamu kuchařce si dělá sama, protože po dvou dětech vypadá modelka naprosto božsky.

Zdroje: Mashed, People, Instagram, The News, Everyday Health,

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz