Dwayne Johnson toho sní opravdu hodně. Tohle jsou oblíbená jídla herce, kterému se přezdívá Skála

Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Ačkoli ho všichni moc dobře známe jménem, většina lidí ho neosloví jinak než jeho přezdívkou. Oblíbený herec Dwayne Johnson si především díky své postavě vysloužil přezdívku Skála.

Už od prvního pohledu je jasné, že na sobě herec opravdu tvrdě dře. Mnoho mužů by si přálo být alespoň z poloviny tak fit jako on. Jak se tento sympaťák stravuje a co patří mezi jeho oblíbená jídla?

Sní toho opravdu hodně

Pokud byste chtěli porovnat jídelníček herce Dwayna Johnsona s jídelníčkem běžného muže je, byli byste zaručeně v šoku. Ve srovnání s průměrným mužem v jeho věku toho totiž sní neskutečně mnoho.

Kaloricky nadupaný jídelníček je dán právě tím, jak moc na sobě herec s přezdívkou Skála maká. Za den spotřebuje několik tisíc kalorií, aby dokázal uživit své svaly poseté tělo. Dostatek jídla Dwayne potřebuje proto, aby mohl podávat vysoké výkony, které jsou při jeho profesi herce a akčních rolích potřeba.

7 jídel denně

Co se jídla během dne týče, pro někoho nemusí být tak podivující, že Dwayne jí až sedmkrát během dne. I mnoho běžných lidí, kteří se snaží udržet v kondici, dělí svůj denní kalorický příjem mezi vícero porcí jídla po celém dni.

Rozdíl spočívá v tom, že herec, kterému jen málokdo řekne jinak než Skála, za den přijme až 5000 kalorií. Jeho jídelníček nejčastěji obsahuje steak, kuřecí maso, tresku, nechybí ani sladké brambory, rýže, opravdu velké množství zeleniny či ovesné vločky.

Nejoblíbenější jídla Dwayna Johnsona

Chcete prozradit, co patří mezi nejoblíbenější jídla tohoto sympatického herce? Ačkoli si samozřejmě kvůli své postavě musí hlídat, co svému tělu dopřává, rozhodně to neznamená, že nejsou dny, kdy si pochutná na něčem opravdu vydatném a často i nezdravém.

Mezi jeho oblíbené dobroty patří například grilované kuře se suchým bylinkovým potěrem. Dwayne neodolá ani pořádnému fláku masa, s chutí a bez výčitek si pochutná i na krvavém steaku. Velmi často se na jeho stole objevuje i glazovaný losos s restovanou zeleninou.

Pokud máte rádi grilované kuře s medem a citronem, pak byste mohli s klidným svědomím poobědvat i s tímto hercem. Ten si mimo jiné rád dá i takovou dobrotu, jakou je grilovaná jehněčí kýta.

Zdroj: mensjournal.com, bleacherreport.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz