Jessica Biel se podělila o trik, jak se stravovat, abyste byli fit

Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Jessica Biel bezesporu patří mezi ikony herecké scény Hollywoodu. Dokonce je jednou z nejlepších a nejoblíbenějších hereček vůbec. Lidé ji mají rádi nejen pro její herecké výkony, ale také pro podporu žen – Jessica se netají tím, že se snaží pomáhat ženám, aby byly sebevědomější a silnější.

Kromě toho je také velkou inspirací, pokud jde o její postavu. I ve svých letech totiž vypadá zatraceně dobře a kterákoli mladší kolegyně by jí mohla tiše závidět. Čím to je, že si herečka udržuje svoji sexy figuru, a jaké jsou její tipy, jak zůstat fit?

Strava šestkrát denně

Herečka, pokud jde o stravu, dodržuje jedno jednoduché pravidlo, které se jí ale osvědčilo a nedá na něho dopustit. Stravuje se šestkrát za den, přičemž konzumuje menší porce jídla.

„Nedílnou součástí jejího jídelníčku jsou proteinové tyčinky,“ informuje deník koko.news. Herečka díky častějšímu jídlu odbourala pocity hladu, nemá nutkání se přejídat nebo sezobnout, na co zrovna přijde, a díky tomu se jí podařilo zhubnout. Postavu si udržuje.

Jak vypadá její jídelníček na jeden den?

Ačkoli se Jessica snaží stravovat zdravě a vyváženě, aby jejímu tělu nic nechybělo, nevyhledává v jídle zbytečné složitosti. Jak tedy vypadá její jídelníček na jeden běžný den?

Ke snídani si Jessica nejčastěji dává celozrnný toust s bílkem a skořicí. Pro někoho možná netradiční kombinace, ale proti gustu žádný dišputát. Dopoledne si pochutná na proteinové tyčince. Je to jednoduchá a rychlá svačinka, která ale herečku zasytí.

K obědu má velmi ráda například dušené brambory s tuňákem, plátek toustu a grapefruitový džus. K odpolední svačině opět sáhne po proteinové tyčince, nebo si dá banán či nesolené mandle. K večeři miluje špagety s nějakou bílkovinou, ať už je to vejce, nebo třeba maso.

Vynechává lepek?

Herečka se netají tím, že se snaží ze své stravy vyřadit lepek. „Upřímně řečeno, cítím se lépe, když nejím nic, v čem je lepek, pšenice nebo když omezím mléčné výrobky,“ přiznala Jessica pro deník health.com.

Zároveň ale nabádá k tomu, abyste se snažili jíst vyváženě a aby bylo vaše jídlo opravdu pestré. Omezení lepku nebo mléčných výrobků nemusí podle herečky vyhovovat úplně každému, proto by si každý měl najít svoji cestičku.

Zdroj: health.com, koko.news
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz