Tereza Kerndlová ukázala perfektní postavu. Pomáhá jí k ní uvědomělé stravování

Zdroj: Nextfoto

Známe ji jako českou zpěvačku, která se může pochlubit charakteristicky zabarveným hlasem. Dcera jazzového a swingového zpěváka Ládi Kerndla Tereza Kerndlová svého času vystupovala v dívčím triu Black Milk společně s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou.

Není tajemstvím, že Tereza tráví klidně i sedm měsíců v roce ve sluncem zalitém Španělsku. V milované Esteponě má společně s manželem nádherné sídlo, odkud letos v létě fanoušky zásobovala dechberoucími fotkami. Na mnohých z nich ukázala i perfektní postavu.

Udržet si postavu už není taková hračka

Letos v říjnu oslaví třicáté šesté narozeniny, postavu má ale výstavní. Hravě by strčila do kapsy i kdejakou podstatně mladší dívku.

Tereza prostě vypadá božsky, ale přiznala se k tomu, že v jejím věku už dá udržování postavy mnohem více zabrat, než když jí bývalo dvacet let.

„Už mi není 20 let, takže udržet si postavu není taková hračka jako dřív. Navíc mám ráda jídlo a dost jsem za poslední roky hřešila,“ svěřila se česká zpěvačka deníku Super.

Pomáhá jí uvědomělé stravování

Tereza Kerndlová ráda zásobuje své sociální sítě fotkami, na kterých se mnohdy ukáže třeba v plavkách. Není pochyb o tom, že za svoji postavu se rozhodně nemusí stydět.

Přiznala, že si postavu udržuje díky uvědomělému stravování. „Říkám tomu uvědomělé stravovaní, ne dieta. A nejlépe na mě funguje keto. Čili zjednodušeně se vyhýbám cukrům, přílohám a jím více maso, sýry, zeleninu. Občas to poruším, ale jen jeden den v týdnu. Jsem na sebe teď přísnější, ale cítím se mnohem líp,“ dodala pro server Tereza.

Že tento způsob stravování u zpěvačky opravdu funguje, dokazuje i fotka zveřejněná na jejím instagramu, kde je pouze v plavkách a za sebou má výhled na širé moře.

Co je v jejích očích zdravý životní styl?

Tereza už dříve přiznala, že v životě nejednou bojovala s nějakým tím kilem navíc. Jakožto zpěvačka byla mnohem více v hledáčku společnosti a udržovat se fit bylo náročné jak fyzicky, tak psychicky.

Přesto nezanevřela na zdravý životní styl, který se stal její součástí. V rozhovoru pro web Kalorické tabulky se Kerndlová rozpovídala o tom, co pro ni zdravý životní styl znamená.

„Podle mě je to něco, pro co bychom se měli rozhodnout a s menšími odchylkami dodržovat. Pro tělo je dle mého názoru nejhorší, když je vystaveno častým výkyvům váhy, různým dietním drastickým plánům, pak zase výbuchu chutí, kterým se neubráníme. Pokud se o své tělo staráme právě tím, jak se stravujeme, jak často sportujeme a podobně, má to vliv na naše zdraví i na naše myšlení,“ řekla Tereza Kerndlová.

Zdroj: Super, Instagram, Kalorické tabulky, prozeny.blesk.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz