Lucie Šafářová natočila přípravu svého domácího kváskového chleba. Natočila i svou dceru

Zdroj: Nextfoto

Bývalá tenistka Lucie Šafářová, která se svými sportovními výkony zapsala do paměti mnoha fanoušků, je zároveň dvojnásobnou maminkou, milující manželkou a jak ukázala ve videu na sociálních sítích, je také vzornou hospodyňkou.

Svým fanouškům, kteří ji sledují na instagramu, totiž ukázala video, ve kterém peče domácí kváskový chléb. Ve videu se objeví i dcera Leontýnka.

Maminka na plný úvazek

Tenistka hrající levou rukou pověsila kariéru na hřebík, aby se mohla ujmout další důležité životní role – role maminky. Letos v květnu společně s manželem Tomášem Plekancem přivítali na světě druhorozeného potomka.

K dcerce Leontýnce tak přibyl další uzlíček štěstí, mladší bráška Oliverek. Z Lucie Šafářové, kterou jsme s radostí sledovali pobíhat po kurtu s raketou v ruce, se tak stala maminka na plný úvazek.

Upekla rodině domácí kváskový chlebík

Že se Lucka umí otáčet kolem domácnosti, předvedla například ve videu, ve kterém připravuje rodince domácí kváskový chlebík.

Ve videu zveřejněném na jejím instagramu se dokonce objeví i roztomilá dcerka Leontýnka, která mamince při přípravě chleba kouká pod ruce.

Zpět do formy? Lucka to nemá zapotřebí

Ženy mající za sebou dva porody dobře vědí, že dostat se zpět do formy už není tak snadné. I Lucie je toho názoru, že už to není tak snadné jako dříve.

„Na cvičení není moc času, ale pořád mě baví! Dostat se do formy po druhém dítěti je daleko těžší. Alespoň mám výzvu,” přiznala bývalá tenistka na svém instagramu.

Ačkoli sama Lucka není se svojí figurou příliš spokojená, většina jejích fanoušků je toho názoru, že vypadá naprosto skvěle.

Zdroj: sport.cz, Instagram, kafe.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz