Svůdná Wonder Woman práskla, jak se díky roli dostala do formy. Výživový poradce jí poradil „pravidlo 17 z 20“

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Nádherné herečce by jen málokdo věřil, že vždycky nevypadala tak sexy a svůdně, jak ji můžeme vidět v rolích kultovních filmových trháků. Sympatická herečka Gal Gadot, která hraje na velkém plátně legendární Wonder Woman, prozradila, jak se díky roli dostala do formy.

Všichni známe sympatickou krásku, která v roli Wonder Woman patří mezi hrdiny z legendárního DC. Zatímco muži na ní mohou oči nechat díky její kráse, ženy jí tiše závidí její dokonalou postavu.

Naučila se jíst několikrát denně

Ve snaze zhubnout a udržet své tělo v perfektní kondici se Gal musela naučit jíst několikrát během dne. V rámci stravovacího plánu jedla pětkrát denně, její jídelníček zahrnoval tři hlavní jídla a dvě svačiny.

Strava herečky byla zaměřena pouze na plnohodnotné potraviny a vyvážený poměr bílkovin, komplexních sacharidů, zdravých tuků a chybět samozřejmě nesměl dostatek zeleniny.

Pravidlo 17 z 20

Kráska izraelského původu dodržovala pravidlo svého výživového poradce 17 z 20. Co to pro herečku znamenalo? 17 jídel muselo být vyvážených, zbylé 3 pak mohly představovat cokoli, co měla Gal nejraději.

Nejedla bílé pečivo a soustředila se na to, aby každé její jídlo bylo výživově bohaté a jejímu tělu dodalo přesně ty živiny, které nutně potřebovalo, aby dokázalo správně fungovat.

Velkou část jídelníčku tvořila zelenina

Sympatická herečka a maminka dvou dětí se naučila vyváženou stravu brát jako nedílnou součást svého života. Prozradila na sebe, že jejím cílem nebylo být hubená, ale chtěla vědět, že své tělo zásobuje pouze kvalitním palivem.

Proto se její strava, potažmo strava celé její rodiny, z 30 až 40 procent skládala právě ze zeleniny. Tu Gal jedla v sýrové nebo vařené podobě.

Co obsahoval její jídelníček?

Herečka měla často velmi náročná a hektická rána. Proto musela své tělo nastartovat kvalitní snídaní. Často proto den startovala tím, že si dala vajíčka. K nim přihodila rajče nebo avokádo.

K obědu velmi často jídávala ryby, chybět nesměla ani velká porce zeleniny. Nevyhýbala se ani kuřecímu masu nebo bílé rýži. K dopolední a odpolední svačině si Gal vždycky dala je něco malého, například hrst ořechů nebo kousek zeleniny. Velmi oblíbenou svačinou byl jednoduchý salát se semínky.

Pokud šlo o večeři, jídelníček nádherné Wonder Woman zahrnoval především rostlinná jídla, hodně zeleniny, místo ryb večeřela kus steaku. Základem bylo udělat si jídlo co nejvíce pestré a rozmanité.

Zdroj: womenshealthmag.com, thelist.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz