Katy Perry se udržuje fit díky pětifaktorové dietě. Její další stravovací rituály jsou dost neobvyklé

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Popová zpěvačka Katy Perry podává při svých koncertech excelentní výkony. Své fanoušky dokáže ohromit nejen úžasným hlasem, ale také dokonalou postavou. Jenže ani tahle známá kráska nemá svoji postavu zadarmo.

Aby mohla ohromovat na pódiu, musí Katy Perry dodržovat dietu, která se jí osvědčila a přináší zasloužené výsledky. Jak se tahle oblíbená zpěvačka stravuje a co jí pomáhá udržovat si dokonalou figuru?

Pětifaktorová dieta

Katy Perry se netají tím, že pro udržení kondice dodržuje tzv. pětifaktorovou dietu. Za tímto názvem nehledejte nic složitého. Dieta funguje tak, že Katy jí pět menších porcí jídla denně.

Mezi její nejoblíbenější jídla patří nejen vývarové polévky, které dokonale zasytí, ale také grilované kuře, celá zrna nebo grilovaný chřest.

Pije jablečný ocet

K pití jablečného octa ji přivedla její maminka. Pro deník prevention.com popová zpěvačka řekla: „Moje matka mě nutila pít ho každý den, ale teď je to pro mě samozřejmost.“ Jablečný ocet si přidává do vody a tu následně během dne pije.

Kromě jablečného octa Katy Perry miluje pití kokosové vody a lisovaných šťáv. Ty si neodpustí ani během svých pěveckých turné. Každé její vystoupení je totiž po energetické stránce hodně náročné a šťávy z ovoce a zeleniny Katy pomáhají udržovat se fit.

Miluje zdravé svačinky

Katy Perry o sobě prozradila, že velmi ráda svačí. Nesáhne ale po sklenici arašídového másla a pytlíčku sušenek. Snaží se mít své svačiny zdravé a o to více se na ně těší. Nejraději si dává slaná jídla a jedním z jejích vůbec nejoblíbenějších je zdravá quesadilla s krůtím masem, černými fazolemi a nízkotučným sýrem. Takové svačině popová zpěvačka nikdy neodolá.

Ke svačině si ale ráda dá také hummus, nepohrdne zeleninou, má ráda mandarinky a další druhy ovoce.

Někdy si dopřeje i něco nezdravého

Navzdory dietě, kterou popová hvězda dodržuje, aby si udržela dokonalou postavu a dobrou fyzickou kondici, jsou dny, kdy si pochutná na nějakém nezdravém jídle. A vůbec se tím netrápí.

V takových dnech si bez výčitek dopřeje nějaké mexické jídlo, miluje hamburger nebo hranolky bohatě posypané smaženou cibulí a zalité pořádnou vrstvou sýra.

Zdroj: prevention.com, spoonuniversity.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz