Stiflerova máma z Prciček se chtěla projíst až k smrti. Zvládla i 6 pizz denně

Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Ani vegani nemají jistotu, že nepřiberou na váze, pokud si nehlídají životosprávu. Své by o tom mohla vyprávět herečka a komička Jennifer Coolidge, která se zapsala do historie kinematografie jako svůdná Stiflerova máma ve filmové sérii komedií pro teenagery Prci, prci, prcičky. 

Role, která ji proslavila 

Jak si všichni pamatují, právě role bohaté, znuděné a sexy čtyřicátnice, která svede spolužáka a kamaráda svého syna, tuto blonďatou a obdařenou herečku proslavila. Stiflerova máma se tak stala doslova prototypem zralé a smyslné ženy, která si umí užívat života a věkový rozdíl mezi partnery ji nijak nepohoršuje.  

Před pandemií byla symbolem smyslné ženy 

I přes svůj věk měla Jennifer hezkou postavu a ženskost z ní vyzařovala z  každého gesta. Herečka má navíc velice příjemný hlas a to dokresluje její sex-appeal. 

Před pandemií si zahrála v celé řadě filmů a seriálu. Známý je například seriál Joey s  Mattem LeBlancem. Její role jsou většinou postavy s velkou smyslností a Jennifer si na svých křivkách vždy zakládala. 

Chtěla se jídlem zabít 

To se ale změnilo během pandemie. Herečka, která byla zavřená doma, propadla depresím, které léčila velice obvyklým způsobem – pořád jedla. Jídlo se stalo její útěchou. A přestože si pochutnávala na veganských pizzách, které patří k jejím oblíbeným pochoutkám, nezvládala se krotit a snědla jich i šest za den. 

Je jasné, že problémy na sebe nenechaly dlouho čekat a přibírání na váze nabralo stejné tempo jako její obžerství. Kila navíc už zaregistrovala i samotná Jennifer. 

Jak uvedla pro people.com, důvod přejídání měla opravdu kuriozní: 

„Myslela jsem, že všichni zemřeme, takže jsem se rozhodla, že budu jíst a jíst, až k smrti!“ 

Obavy o kariéru 

Přestože se nejhorší část pandemie mohla zdát nekonečná, jednou přece jen skončila a svět se pomalu začal vracet do normálu a lidé k  běžným životům. Začalo se i točit a Jennifer přišla skvělá nabídka od produkčního týmu HBO na roli v seriálu Bílý lotos. To představovalo slibnou hereckou příležitost a po nedobrovolné dovolené také možnost, jak se vrátit zpět do pracovního drilu. 

Jenže buclatá herečka to tak neviděla a byla šokovaná, že by se v  takové kondici a s 18 kg navíc měla ukázat před kamerou. Byla proto rozhodnutá, že roli odmítne. Satirická minisérie HBO odehrávající se v luxusním havajském letovisku, kde se nosí hodně hlavně plážové oblečení, pro ni v tento moment vůbec nepřicházela v úvahu.  

Úspěch se dostavil i přes velké obavy 

Nakonec vše vyřešila kamarádka, která se k věci postavila mnohem praktičtěji a přesvědčila boubelatou herečku, že jde o skvělou hereckou příležitost, kterou by rozhodně neměla odmítat z  tak malicherného důvodu, jako je pár kil navíc. 

Kamarádčina rada zafungovala a Jennifer roli nakonec přijala. Seriál sklízí úspěch po celém světě a už je v plánu další série. Právě Jennifer byla první z celého hereckého obsazení, kdo dostal nabídku zahrát si i v pokračování.  

Jak je evidentní, tak její postava Tanya McQuoid je sice o pár kilogramů těžší, ale rozhodně zábavná, jak je to u rolí této herečky zvykem. 

A co na to řekla americká hvězda pro dailymail.com

„Nakonec to vypadalo dobře. Stejně jsem byla vždy taková zavalitá, takže co je pár kilogramů navíc,“ řekla. „Všechno je v naší hlavě. Jsem ráda, že jsem měla dobrou přítelkyni, která mi domluvila, abych nabídku na natáčení přijala. Kdybych se dívala na Bílý lotos a uvědomila si, jak skvělý je to projekt a já tam nejsem, skočila bych z mostu.“ 

Zdroj: dailymail.co, nickiswift.com, people.com

Autor: Lída Kropáčková 

Přidat na Seznam.cz