Nová generace přírodních zubních past – SPLAT BIO PROFESSIONAL

Každá zubní pasta z nové bio řady SPLAT BIO PROFESSIONAL obsahuje minimálně osm aktivních přírodních složek, díky nimž jsou produkty z 96-99 % přírodní. Jsou dostupné ve variantě s fluoridem i bez fluoridu. Pokud milujete přírodní složky jako jsou fíky, mandarinky, ananas, hřebíček, máta nebo heřmánek, tato bio řada ústní hygieny je určená přímo pro vás. Výrobky neobsahují žádné přísady jako pěnidla SLES, PEG, chlorhexidin, alkohol, sacharin, umělá barviva a aromata nebo minerální oleje. Nová generace přírodní zubní péče je založena na patentované technologii BIO Sp. White System®. 

SPLAT BIO Professional HEALTHY GUMS 

Z 99 % přírodní bioaktivní zubní pasta bez fluoridu pro intenzivní ochranu dásní s příjemnou mátovo-citrusovou příchutí a extraktem z šípku, ibišku a jitrocele s esenciálními oleji a 11 přírodními aktivními složkami. Přírodní složky v zubní pastě HEALTHY GUMS a jejich účinek: Extrakt z magnólie pomáhá předcházet vzniku zubního kazu. Extrakt z listů jitrocele kopinatého působí protizánětlivě a usnadňuje hojení ran. Extrakt z květu šípkové růže je antibakteriální. Extrakt z ananasu a papáji, enzym bromelain a papain rozkládají bakteriální plak, rozpouští pigmentace a pomáhají bělit zuby. Esenciální olej z kůry mandarinky působí antibakteriálně. Extrakt z květů ibišku súdánského pomáhá aktivovat obnovu buněk. Hřebíčkový olej je silným antioxidantem, působí protizánětlivě a je antibakteriální. Esenciální olej z máty peprné osvěžuje dech a působí antibakteriálně. Esenciální olej z kůry grapefruitu je antioxidantem a působí protizánětlivě. Bisabolol získávaný z heřmánku, má antibakteriální a protizánětlivý efekt.

Nová generace přírodních zubních past – SPLAT BIO PROFESSIONAL

SPLAT BIO Professional SENSITIVE WHITE

Z 97 % přírodní bioaktivní zubní pasta bez obsahu fluoridu vhodná pro ty, kteří potřebují snížit citlivosti zubů. Jemně bělí zuby s klinicky ověřeným účinkem o 1,5 odstínu po 4 týdnech pravidelného používání. Díky lysozymu a extraktu z fíků pasta chrání před zubním kazem. Přírodní složky obsažené v SENSITIVE WHITE a jejich účinek: Esenciální olej z máty peprné osvěžuje dech, působí antibakteriálně a dodává pastě příchuť. Esenciální olej z citronové kůry působí antibakteriálně. Esenciální olej z mateřídoušky působí antibakteriálně a protizánětlivě. Esenciální olej z kůry grapefruitu působí protizánětlivě a má antioxidační efekt. Extrakt z výhonků jalovce má silné antibakteriální a protizánětlivé účinky. Extrakt ze stévie funguje jako přírodní sladidlo a pomáhá chránit zuby před zubním kazem. Extrakt z ananasu, enzym bromelain, efektivně narušuje zubní plak a odstraňuje pigmentace. Bisabolol je získávaný z heřmánku, působí antibakteriálně a protizánětlivě. Extrakt z fíků chrání před zubním kazem.

Nová generace přírodních zubních past – SPLAT BIO PROFESSIONAL

SPLAT BIO Professional ULTRACOMPLEX

Z 98 % přírodní bioaktivní zubní pasta s fluoridy pro komplexní obnovu a remineralizaci zubní skloviny. Pasta je vhodná i pro ty, kteří bojují s citlivostí zubů, snižuje citlivost zubů s klinicky ověřeným účinkem o 100 %. Pasta nejenže osvěžuje dech, ale také při pravidelném používání jemně bělí. Přírodní složky obsažené v ULTRACOMPLEX a jejich účinek: Esenciální olej z mateřídoušky má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Esenciální olej z máty peprné působí antibakteriálně a osvěžuje dech. Esenciální olej z grapefruitu má antibakteriální účinky. Esenciální olej z mandarinky působí jako antioxidant a má protizánětlivé účinky. Esenciální olej z badyánu působí jako antioxidant a proti bolesti. Extrakt z ananasu pomáhá odstraňovat zubní plak. Bisabolol, získávaný z heřmánku, působí antibakteriálně a protizánětlivě. Extrakt z výhonků jalovce obecného má antibakteriální, antioxidační a protizánětlivé účinky.

SPLAT BIO Professional BIOCALCIUM

Z 99 % přírodní bioaktivní zubní pasta bez fluoridu pro obnovu a posílení zubní skloviny a výjimečně svěží dech. Vysoký obsah hydroxyapatitu vápníku, hořčíku a zinku aktivních složek pomáhá snižovat citlivost zubů až 1,7 krát a s klinicky ověřeným efektem remineralizuje zubní sklovinu o 39 %. Přírodní složky obsažené v BIOCALCIUM a jejich účinek: Esenciální olej z badyánu má analgetické účinky a působí protizánětlivě. Esenciální olej z máty peprné osvěžuje dec a působí antibakteriálně. Esenciální olej z mateřídoušky působí antibakteriálně a protizánětlivě. Esenciální olej z kůry grapefruitu je antioxidantem. Esenciální olej z kůry mandarinky působí antibakteriálně. Extrakt z ananasu, enzym bromelain, efektivně narušuje zubní plak a odstraňuje pigmentace. Extrakt z výhonků jalovce obecného má protizánětlivé a antioxidační účinky. Extrakt ze stévie funguje jako přírodní sladidlo a zároveň působí proti zubnímu kazu. Bisabolol získávaný z heřmánku, působí antibakteriálně a protizánětlivě. Rybí olej má protizánětlivý účinek.

Nová generace přírodních zubních past – SPLAT BIO PROFESSIONAL

SPLAT BIO Professional WHITE PLUS

Z 96 % přírodní bioaktivní zubní pasta s fluoridem pro bělení zubů a svěží dech. Klinicky prokázaný bělicí účinek již po 4 týdnech pravidelného používání až o 2 odstíny. Zubní pasta je ideální pro milovníky kávy, čaje a kuřáky. Znatelně bělí zubní sklovinu díky osvědčenému účinku přírodních enzymů. Přírodní složky obsažené v pastě SPLAT WHITE PLUS a jejich účinek: Esenciální olej z máty peprné osvěžuje dech, působí antibakteriálně a dodává pastě její příchuť. Esenciální olej z citronové kůry působí antibakteriálně. Esenciální olej z kůry grapefruitu má antioxidační a protizánětlivé účinky. Esenciální olej z mateřídoušky působí antibakteriálně a protizánětlivě. Extrakt z výhonků jalovce obecného má antibakteriální a protizánětlivé účinky a je navíc antioxidantem. Extrakt ze stévie funguje jako přírodní sladidlo. Extrakt z ananasu efektivně narušuje zubní plak a pomáhá tak odstranit pigmentace. Bisabolol, získávaný z heřmánku působí antibakteriálně a protizánětlivě.

Nová generace přírodních zubních past – SPLAT BIO PROFESSIONAL
Přidat na Seznam.cz