Simona Krainová ukázala syny s vtipnou knížkou. Udělala si tak legraci ze svého kulinářského umění

Zdroj: Profimedia

Simona Krainová se může pochlubit nejen skvělou postavou, ale také syny, které se snaží dovést k dobrému vzdělání. I když žijí v zahraničí, učila je hlavně česky. Sama Krainová má jen základní školu a rozhodně nechce, aby tak dopadli i její synové Bruno a Max. Ty nyní ukázala svým fanouškům na instagramu s knihou o vaření v ruce. Vydají se snad cestou gastronomie?

Simona si udržuje mladistvý vzhled

„Tak to by nebylo na dlouhé vyprávění,“ přidala svá slova ke snímku, na kterém se smějí oba její synové. V ruce přitom drží knihu, u které jim má vlastní maminka vyprávět o svém vaření. Právě proto Simona napsala, co napsala.

Oba kluci jsou zjevně humoristé, protože jeden dělá na fotografii pěkný „ksichtík“, druhý se usmívá. Oba drží knihu za jeden roh a ukazují ji své mamince.

Kluci rostou velmi rychle, Simona jim tak neváhá zaplatit soukromou učitelku, aby je učila cizí jazyky. Skvěle již ovládají angličtinu, modelka teď přidala ještě i španělštinu.        

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Krainová podstoupila operaci očních víček

Krainová si nechce připustit, že by snad mohla stárnout, velmi často ji proto můžete vidět nějak vylepšenou. Na svém profilu se prezentuje jako žena, která má stále co ukázat. Její postava je dokonalá a není divu, že ještě dnes se může procházet po přehlídkových molech.     

Netají se ani tím, že si nechává píchat do obličeje různé injekce, a to nejen botoxové, ale také s kyselinou hyaluronovou. „Pro některé je to moc, že ukazuji, jak mi píchají jehly do obličeje nebo do krku, ale já chci ženám ukázat, že stačí málo a mohou si takhle pár let ubrat.“

Simona přitom bude slavit již padesát let. „Vím, že některé ženy to tají a tvrdí, že je to genetika nebo kosmetika, ale většinou je to lež. Vím, že věk nezastavím, ale taky nemusím vypadat jako stařena,“ řekla Krainová pro Blesk.

Nechala si dokonce upravit také oční víčka, aby vypadala o něco mladší. Jednu podmínku ale má: operace jí nesmí změnit obličej. To se zatím daří, tak snad bude Simona dlouho spokojená.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová

Přidat na Seznam.cz