Ruda z Ostravy řádil v minulosti v pořadu Prostřeno! Své hosty oklamal

Zdroj: Nextfoto

Divácky oblíbený pořad Prostřeno!, který pravidelně v podvečerních hodinách vysílá televize Prima, zažil moderátorský týden. Čas od času je tento pořad zpestřen například tím, že v něm vaří známé osobnosti, v tomto případě šlo o týden, kdy se k plotně postavili moderátoři rádií.

Jedním z účinkujících byl také Michal Kavalčík, kterého mnozí znají pod přezdívkou Ruda z Ostravy. Své hosty Michal pozval na hausbót a postaral se jim o večer plný překvapení.

Snažil se hosty oklamat

Michal Kavalčík je už několikátým rokem moderátorem rádia Kiss. Pokud tohle rádio posloucháte právě v době, kdy je ve vysílacím čase slyšet Michalův hlas, určitě s námi budete souhlasit, že tento chlap srší humorem a vtípky mu rozhodně nejsou cizí.

To ostatně dokázal i v kulinářském pořadu, kde se v úterý chopil zástěry a rozhodl se pohostit zbylou čtveřici strávníků.

Ty se však snažil oklamat. Místo toho, aby se k plotně postavil sám za sebe a ukázal, jestli mu vařečky, omáčky, koření a další nezbytnosti typické pro vaření nejsou cizí, jídlo objednal a poté ho hostům pouze ohřál v mikrovlnce.

Ruda z Ostravy si uřízl ostudu

Michal Kavalčík svého času vystupoval pod fiktivní rolí Rudy z Ostravy. Objevoval se ve stand-up projevech, kde pokaždé díky svému humoru sklízel úspěch.

Jakmile ale došlo na vaření, úspěch se bohužel nedostavil. Ruda z Ostravy alias Michal Kavalčík si před svými hosty uřízl akorát tak pořádnou ostudu.

Kolegům z branže během večera podával hotová jídla z krabičky. Odhalení na sebe ale nenechalo dlouho čekat – pohled do miniaturní kuchyně s minimem zašpiněného nádobí v hostech vyvolal podezření.

I přes obavy hostů, že Michal neumí, a proto objednal již hotová jídla, na sobě hostitel nedával nic znát a nadále blafoval. Jak to nakonec s Michalovým večerem dopadlo? Na to se můžete podívat v záznamu pořadu Prostřeno!

Zdroj: lajk.iprima.cz, zeny.iprima.cz, zena.aktualne.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz