Proč Brad Pitt ve filmech pořád něco jí? Známe odpověď

Zdroj: Denis Makarenko / Shutterstock.com

Kdykoli se ve filmu objeví scéna, ve které nějaký herec jí, sbíhají se nám sliny a okamžitě se poohlížíme po něčem, co bychom mohli také uzobávat. Pokud máte na večer v plánu sledovat film s Bradem Pittem, tak se raději připravte předem, on totiž svoji pusu nezavře.

Každý herec je proslulý něčím jiným. A Brad Pitt komě svých vynikajících výkonů zaujal řadu fanoušků tím, že téměř v každém filmu má neustále plnou pusu. Také jste si všimli toho, kolik toho tenhle herec jen za dvouhodinový snímek sní?

Řada médií se dlouho zajímala o to, jak je to možné. Proč právě tenhle herec je režiséry tolik spojován s jídlem. A nakonec přišla odpověď od něj samotného. V jednom z rozhovorů prozradil, co za tím je.

Jedno jídlo za druhým

V Dannyho parťácích si u Pitta můžeme všimnout hned několika scén, ve kterých se doslova cpe. Začíná to cheeseburgerem, nachos a krevetovým koktejlem a pokračuje mnoha dalšími chutnými jídly, ze kterých se fanouškům doslova sbíhají sliny.

Ve filmu Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem se cpe Brad Pitt srnčím gulášem, snímek Pan a paní Smithovi prokládá pečeným masem. Film Moneyball je pro něho zase příležitostí, jak si vychutnat hranolky.

A dalo by se pokračovat. Neexistuje snad jediný snímek, v němž by Brad Pitt něco nezakousl. Diváci proto také u jeho filmů často mají sami chuť na něco dobrého a užívají si minimálně popcorn nebo skleničku vína.

Původně za to mohl zlozvyk

Zlozvyky máme každý a nevyhýbají se ani hercům. Každý z nich s něčím bojuje a občas je to na scéně problém. Pokud je ale herec dobrý, režiséři to zařídí tak, aby jeho zlozvyk zapadl do děje.

A Brad Pitt k dobrým hercům rozhodně patří, takže to, že si rád okusuje rty a neustále dělá nějaké úšklebky, jednoduše nemohlo překazit jeho obsazení ve filmech. Proto mu v některých scénách byla navržena konzumace pokrmů.

Jednoduše tam, kde by byl Pitt příliš nezaměstnaný jenom tím, že by seděl u stolu, a kde by se mohl jeho zlozvyk projevit, byl před něj položen pokrm, a jeho zlozvyk tak neměl čas se projevit.

„Já se rád zaměstnávám. Jsem od přírody takový, že když nemám co dělat, alespoň si okusuju rty. Ale samozřejmě, že dobrým jídlem nikdy nepohrdnu. A tak jsem se ke konzumaci ve filmech nějak zkrátka dostal,“ prozradil na sebe Pitt.

Byl v tom jednoduše dobrý

Původně šlo v několika filmech jenom o to zastínit Pittův zlozvyk, jenomže se ukázalo, že fanoušci jeho scény s jídlem milují. A sami režiséři po čase uznali, že Brad zkrátka vypadá při jídle dobře.

Proto se rozhodli i v dalších snímcích mu podstrkovat konzumaci jídla, kdekoli to šlo. „Šlo i o to, že Pittovy postavy jsou často někde na útěku, nemají moc možností se normálně najíst, proto když se k nějakému tomu jídlu dostanou, mají z něj velkou radost,“ píší filmoví odborníci.

Není to tak jenom o tom, že Pitt zaměstná svá ústa, ale k jeho rolím se to jednoduše hodí, a navíc si to s ním už fanoušci tak nějak spojí. Pokud by Pitt ve filmu nic nesnědl, mnoho lidí by si nejspíš řeklo, že tomu něco chybělo.

Každý z nás rád jí, je to přirozené. Jenomže někteří mají to štěstí, že jsou v tom lepší než jiní. Brad Pitt jí rád a je v tom zkrátka dobrý. Až budete příště sledovat nějaký film s ním, dejte si pozor na to, kolikrát v něm měl něco k jídlu.

Zdroj: tvovermind.com, joe.ie, mashed.com
Autor: Shani Maiová

Přidat na Seznam.cz