​Pořiďte si spotřebiče, se kterými bude vaření hračka

Zdroj: Shutterstock

Nezáleží na tom, jestli vás vaření i pečení baví nebo ne. Vždy si můžete pořídit pomocníky, se kterými to bude hned příjemnější, jednodušší a rychlejší. Dnes se podíváme na pár spotřebičů, které vám práci hodně usnadní a také vám ušetří peníze. Některé z nich jsou vyloženě vychytávky, ale většinou se jedná o praktické spotřebiče, které nesmí chybět v žádné domácnosti. Podívejme se na:

  • myčku nádobí,
  • domácí pekárnu,
  • lednici a troubu,
  • kuchyňského robota.

Nákup každého dalšího spotřebiče do kuchyně provází dlouhé vybírání, protože to není levná záležitost. Jistě nechcete utratit peníze za něco, co nepotřebujete nebo vám nebude dobře sloužit. Dnes se podíváme na pár spotřebičů, které vám doma poslouží velmi dobře a ušetří vám čas, úsilí i peníze. Podívejme se na moderní přístroje, které využívají umělou inteligenci.

​Chytré myčky nádobí

Ovládání na dálku, ionizační nebo UV technologie jsou dnes již téměř standardem u moderních myček. Díky těmto funkcím se zbavíte prakticky všech škodlivých mikroorganismů, které se mohou nacházet na nádobí, a to i při mytí o nižší teplotě. Podívejte se na myčky Gorenje, které slibují velké rozměry, do kterých pohodlně naskládá nádobí i velká rodina.

​Domácí pekárna

Znáte značku Catler? Jejich domácí pekárna s označením BM 700 vám samozřejmě pomůže s přípravou chleba na mnoho způsobů. Velkou výhodou je to, že ji můžete využít na výrobu domácí zmrzliny, jogurtu, sorbetu nebo džemu. To je obrovským benefitem, protože si nemusíte kupovat čtyři různé spotřebiče. Bohatě vám postačí jediný z nich a budete mít hodně domácích produktů.

​Lednice s mrazákem

Nové modely chladniček od Electroluxu vám ušetří peníze, protože jsou úsporné. Navíc nabízí funkce GreenZone+ nebo TwinTech No Frost. Obě slouží k prodloužení trvanlivosti potravin, a to hlavně ovoce a zeleniny. No Frost zajistí, že nebudete muset lednici odmrazovat, takže vám ušetří práci. Navíc má také Ecometr, díky kterému jasně uvidíte, jestli lednice zrovna pracuje ekologicky nebo ne. Takové vymoženosti vám každá lednice nenabídne.

​Trouba s umělou inteligencí

Ano, dokonce i trouby využívají moderní technologie a umělou inteligenci. Indukční desky vám ušetří hodně peněz za energie a rychle uvaří jídlo. K tomu si pořiďte troubu se senzorem stupně pečení a kamerou. Do trouby potom můžete s klidným srdcem dát maso i zeleninu, nastavit požadovaný výsledek a senzory s kamerou budou hlídat, abyste měli na talíři dokonalé jídlo.

​Multifukční robot

Výkonný robot vám pomůže při mnoha příležitostech. Moderní modely malý hned dva motory, které používají podle toho, co od spotřebiče potřebujete. Na míchání, hnětení nebo mletí masa slouží DC motor, zatímco na polévky, smoothie nebo drcení ledu postačí AC motor. S jediným spotřebičem uděláte prakticky všechno od mletého masa, přes těsto až po lahodné smoothie.

Přidat na Seznam.cz