Pavlína Němcová je velký jedlík. Denně si dopřává čokoládu a na pleť si dává sádlo

Pavlina_Nemcova
Zdroj: Profimedia

Je krásná, stále žádaná a mnozí si ji pletou s Petrou Němcovou. Ona to však bere jako kompliment. Pavlína Němcová má za sebou boj o syna, úspěšnou kariéru, která se navíc znovu rozjíždí, a aktuálně chce natočit film.

Server Super článek s modelkou nazval „krásná, ale nudná“. Zaslouží si modelka takové označení?

Zdravý životní styl

Během rozhovoru pro zmíněný server modelka totiž uvedla, že propaguje a preferuje zdravý životní styl.

„Nikdy jsem nekouřila, nepiju alkohol a hodně spím, minimálně osm, ale raději i devět nebo deset hodin denně,“ uvedla, a je tedy pochopitelné, jak vznikl nadpis.

Právě díky svému zdravému životnímu stylu vypadá modelka stále skvěle, a může se tak i nadále věnovat modelingu.

„Určité věci se pro ženu v mém věku nehodí a co se modelingu týká, tak to už není moje nejaktivnější období, byť teď se to opět nějak zase zvláštně nastartovalo,“ uvedla v rozhovoru.

Modeling nebyl její sen

Na jaře v roce 1989 byla společně vybrána s Evou Herzigovou, aby jely do Paříže.

Původně sem jela, protože chtěla cestovat. Jenže potkala svého budoucího manžela, v 18 letech otěhotněla a dráha modelky šla stranou.

Modeling tak nebyl původně její záměr a začala se mu více věnovat z nutnosti, když tehdy dvouletého syna Alaina soud svěřil do výhradní péče otci.

„Tehdy se mi zhroutil svět, ale rozhodla jsem se to nevzdat,“ vzpomíná na těžké období.

Se situací se však poprala skvěle a nyní syn vyrůstá zde v Praze.

Stárne s grácií

A jak o sebe modelka pečuje? Základem je dle ní správná péče o pleť.

„Od mládí se starám o pleť stejným stylem dodnes. Nejdu večer spát bez toho, aniž bych si pořádně a důkladně vyčistila pleť,“ popsala svůj rituál.

Ale na drahou kosmetiku ji neužije a klidně si pomaže obličej obyčejným sádlem. Co se týče stárnutí, má k tomu velmi rozumný postoj.

„S tím stárnutím člověk neudělá vůbec nic. To je prostě jediná spravedlnost pro nás všechny tady na tomto světě a holt nám ten čas všem ubíhá,“ uvedla pro server Super.

Mnoho lidí samozřejmě zajímá, jak si udržuje svou postavu.

„Jsem velký jedlík. Moje blízké okolí to ví, že jím opravdu hodně, byť to na mně není vidět. Vděčím za to genetice. Není dne, kdy bych si nedala půlku čokolády,“ přiznala, že pro svou postavu toho moc nedělá.

Sen o herectví

A jaké má modelka plány do budoucna? Chce natočit film! Respektive si chtěla v nějakém filmu zahrát, ale nikdo ji neobsadil.

„A tak jsem si řekla: Když nepřijde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi. A rozhodla jsem se, že si svou hereckou příležitost vytvořím sama,“ vysvětlila už loni v rozhovoru pro Novinky, proč se rozhodla pro natočení filmu.

Shání tak finance, aby si splnila sen a zahrála si Michelle Fléchardovou z historického románu Devadesát tři od Victora Huga.

„Mám koupená autorská práva a připravený scénář. Ten mi napsal Jean-Claud Carrière,“ řekla v roce 2022 Pavlína. My se tak můžeme těšit na to, zda hotový film někdy uvidíme.

Zdroje: Super, Blesk, Forbes, Novinky, Expres

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz