Pavla Tomicová zhubla kvůli stresu z rozchodu. Roli hrála i cukrovka

Tomicova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Pavla Tomicová je tak trochu fenomén a v šedesáti letech tak popírá teorie, že ženám se po padesátce nedaří udržet si štíhlou postavu a ať dělají, co dělají, kila jim jdou nahoru, přestože téměř nic nesní.

Tomicová hubla divákům před očima

Herečce se podařilo nadělit si k šedesátinám postavu, kterou divákům v minulosti nikdy nepředváděla. 35 kilogramů je výrazná změna vzhledu a měl by to být velký důvod k radosti. Nejenže vypadá dobře, ale úbytek váhy jí pomohl zlepšit kondičku a zdravotní stav.

Manžel její proměnu neocenil

Zatímco to vypadalo, že Pavla chce změnou vzhledu překvapit nejen diváky, ale i manžela, vše je nakonec jinak.

Ještě na nedávném MFF v Karlových Varech, kam dorazila sama, tvrdila, že manželova absence je zaviněná pracovními povinnostmi. Jenže šlo o krach manželství.

Problémy v manželství se jí podařilo zatajit

Pár měl problémy údajně už loni v září a v prosinci se Ondřej Malý (56) od své ženy po 19 letech odstěhoval. Pro herečku jde už o druhý vztah, který jí nevyšel. Z každého má dítě. Hubnutí, které u ní každý obdivuje, je také zčásti zapříčiněno i stresem, a nejen změnou životosprávy, jak herečka tvrdila.

Celoživotní boj s nadváhou

S nadváhou bojovala dlouhodobě a kvůli práci to měla trochu komplikovanější, protože čas na klidné jídlo měla až pozdě večer a jejímu metabolismu to evidentně neprospívalo

Vyzkoušela celou řadu diet, ale po čase se jí ztracené kilogramy vrátily. Když zjistila, že má cukrovku, své úsilí ještě zvýšila.

„Dokud jsem si to nezměnila v hlavě, nedařilo se mi zhubnout. Zlepšilo se to, až když jsem začala pravidelně jíst. Vůli jsem nikdy neměla, ale odhodlání mi nechybělo,“ uvedla pro Prima Ženy

O manželské krizi se šeptalo už déle

Právě její účast na festivalu v Karlových Varech, kde představovala nový film, vzbudila pochybnosti o tom, jak to s manželem vlastně má. Pár byl dlouhé roky pověstný tím, že je velice pevný a manželé se vzájemně podporovali nejen v soukromí, ale i na veřejných akcích, kde jen zřídka chodili jeden bez druhého.

Za rozchodem je mladá milenka

Sympatické herečce přejí kolegové i fanoušci, aby se její život urovnal a manželské problémy brzy vyřešila. Návrat manžela se však trochu zkomplikoval, protože Ondřej Malý neodešel jen tak a za rozpadem vztahu je jiná žena.

Jak uvádí iDnes, jde o hereckou kolegyni Kristýnu Kociánovou, která je o 19 let mladší než Malý. Pár spolu regulérně bydlí v pražském bytě a Kociánová už nemůže pokročilé těhotenství skrývat.

Na idylické období plné lásky, kdy Tomicová i s nadváhou zářila v soutěži StarDance a manžel ji chodil podporovat do publika, už může herečka jen vzpomínat.

Malou útěchou jí může být alespoň štíhlá postava, ke které se dopracovala.

Zdroj: iDnes, Prima Ženy

Autor: Lída Kropáčková

Přidat na Seznam.cz