Pavla Tomicová byla zneužita podvodníky s přípravky na hubnutí. Drze si na ní postavili reklamu

Zdroj: Nextfoto

Znáte ji jako Simonu z divácky oblíbeného seriálu Ulice. Nově ji můžete vídat i na obrazovkách televize Prima, kde hraje po boku dalších hereckých kolegů v seriálu Zoo.

Pavla Tomicová je oblíbená česká herečka, kterou bezpečně poznáte podle jejího typického smíchu. Nemohlo projít bez povšimnutí, že Pavla Tomicová prošla velkou proměnou. Zhubla totiž neuvěřitelných 35 kilogramů. To bohužel vedlo k nepříjemné zkušenosti s podvodníky s přípravky na hubnutí.

Drze si na ní postavili reklamu

Sympatickou herečku jsme na televizních obrazovkách, ať už v seriálech nebo ve filmových rolích, vídávali s kily navíc. Pavla Tomicová byla dlouhá léta baculkou.

Dlouho se potýkala s nadváhou, až se rozhodla to změnit. Podařilo se jí zhubnout krásných 35 kilogramů, za což si určitě zaslouží velký obdiv.

Takového proměny si všimlo nejen okolí a Pavlini fanoušci, ale bohužel také podvodníci s přípravky na hubnutí. Ti si totiž na známé herečce postavili reklamu.

Nebylo se čemu divit, že to herečku zvedlo ze židle a tohle jednání nenechala bez reakce. Na svém profilu na sociální síti vše neprodleně uvedla na pravou míru.

„Na hubnutí jsem nic neužívala a hlavně jsem se nepodílela na žádné takové reklamě. Prosím, upozorněte na to své kamarády a známé. Moc mě to zlobí, zneužili mé osoby a budu moc vděčná, když o tom podvodu budete informovat co nejvíce lidí. Děkuji vám moc,“ uvedla Pavla Tomicová a podvodníkům tak zatnula tipec.

Ke štíhlejší postavě se musela projíst

Pavla Tomicová byla v šoku, když během návštěvy u dietologa zjistila, že je ve skutečnosti podvyživená. Přiznala, že tohle by ji nenapadlo.

Dietolog jí řekl, že velmi špatně žije a jí. Doporučil, aby se vykašlala na diety a naopak se pořádně najedla. Právě to totiž její tělo potřebovalo ze všeho nejvíce.

Základem je pravidelná strava

A jak se oblíbené herečce podařilo tak viditelně shodit? Ona sama říká, že základem úspěchu je kvalitní a pravidelná strava.

Přiznala, že se ve svém novém těle cítí báječně a je ráda, že svoji proměnu nevzdala, ačkoli to ne vždy bylo úplně jednoduché.

Zdroj: Ahaonline.cz, lifee.cz, Blesk

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz