Od mikrofonu před kameru: Beyoncé přijala drastická opatření, aby kvůli filmové roli rapidně zhubla

Zdroj: ©DreamWorks/Courtesy Everett Collection / Profimedia

Známe ji především jako zpěvačku, která dobývá hitparádu svými hity. Tuhle snědou krásku jsme ale měli možnost vidět také na televizních obrazovkách, když na chvíli vyměnila mikrofon za filmové plátno.

Ve filmu si zpěvačka zahrála po boku velkých hvězd jako je Jamie Foxx, Eddie Murphy nebo Jennifer Hudson. Hraje zde zpěvačku, která se společně se svými dvěma kamarádkami postupně dostane na vrchol a záhy zjistí, že kariéra přináší velkou oběť.

Na začátku natáčení měla perfektní postavu

Film měl premiéru v roce 2006. Na začátku natáčení měla zpěvačka svoji normální váhu a nebyl pochyb o tom, že vypadá perfektně.

S váhou nikdy výrazně nebojovala a vždy vypadala dobře. Než se pustila do natáčení filmového muzikálu Dreamgirls, měla perfektní postavu. Ale bylo to málo.

Přijala drastická opatření

„Někdejší hvězda Destiny’s Child nasadila drastickou dietu, protože si myslela, že nedokáže hubnout dostatečně rychle,“ píše irishexaminer.com.

Do natáčení vstupovala s myšlenkou, že ve filmu nechce být za Beyoncé. Chtěla se proměnit ve svoji filmovou postavu.

Dva týdny držela půst, při kterém svému tělu dodávala jen důležité vitamíny a živiny, které potřebovalo, aby nadále fungovalo.

Dieta s kajenským pepřem

Pro film Dreamgirls Beyoncé nakonec zhubla „jen“ 9 kilogramů, ale vezmeme-li v potaz, že už předtím byla na perfektní váze, byl to pro mladou ženu viditelný úbytek.

Beyoncé Knowles žila na dietě v podobě vody s kajenským pepřem, aby hubla dostatečně rychle a mohla se stát superštíhlou Deenou Jones, hlavní zpěvačkou The Dreamettes – skupiny ve stylu 60. let.

Pro film nebylo extrémně důležité, aby Beyoncé hubla. Ona si však stála za svým. Chtěla, aby proměna byla opravdová, aby nešlo jen o make-up a změnu účesu.

Kdo jí byl inspirací?

Pro krásnou zpěvačku byl v hubnutí inspirací známý herec, který se již několikrát dokázal roli maximálně přizpůsobit.

Hvězda se snažila napodobit hubnoucího herce Toma Hankse, který vytrpěl mnoho pro svůj film Cast Away.

„Snažila jsem se to udělat ve stylu Toma Hankse a doslova jsem se postila,“ cituje slova Beyoncé chinadaily.com.

Nechala se slyšet, že to byla to oběť. Velká oběť a na place to podle zpěvačky bylo těžké. Všichni jedli sušenky, zatímco ona do sebe dostala jen vodu s pepřem. Zároveň dodala, že to fungovalo a přinášelo výsledky. A to bylo hlavní.

Zdroj: irishexaminer.com, chinadaily.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz