Nicole Scherzinger otevřeně o bulimii: Přiznala omdlévání i ztrátu hlasu

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Nádherná zpěvačka a také porotkyně oblíbené televizní show X Factor Nicole Scherzinger otevřeně promluvila o své zkušenosti s poruchou příjmu potravy. Bohužel ani této sympatické krásce se tahle životní zkouška nevyhnula.

Nicole se potýkala s bulimií. O svém boji příliš nemluvila a mnoho lidí nemělo tušení, že si zpěvačka tak náročnou životní zkouškou vůbec prochází. Ona sama tvrdí, že jí bulimie otevřela oči.

Přiznala svoji posedlost jídlem

Nicole Scherzinger si už tak nějak automaticky spojujeme s ikonickou dívčí skupinou známou jako The Pussycat Dolls. Její písničky by neznal jen málokdo.

Skupina se sice před lety rozpadla, ale poté oslavila svůj návrat. A právě před slavným comebackem se Nicole otevřeně rozmluvila o tom, že tajně bojovala s bulimií.

Mirror.co.uk odhalil zpěvaččino přiznání o tom, že byla posedlá jídlem. „Trávila jsem hodiny v posilovně a žila jsem ve velmi temném světě,“ řekla zpěvačka o době, kdy byla na vrcholu úspěchu.

Nicole podle svých slov buď jen tvrdě pracovala, nebo tiše trpěla a čelila démonům, kteří svého času neodmyslitelně patřili do jejího života.

S bulimií bojovala dlouho

Porucha příjmu potravy se u Nicole objevila někdy kolem roku 2004. Tehdy už byla členkou skupiny The Pussycat Dolls a společně s ostatními slavila jeden úspěch za druhým.

Bulimie byla součástí jejího života několik let. Tiše s ní bojovala až do svých třiceti. Nad poruchou zvítězila jen krátce před tím, než se skupina mající miliony fanoušků po celém světě rozpadla.

Projevilo se to na ní fyzicky i psychicky

Zpěvačka se rozpovídala také o tom, že se bulimie podepsala jak na její fyzické, tak na psychické stránce. „Začala jsem ztrácet hlas, nemohla jsem zpívat na koncertech,“ píše o zpěvačce independent.co.uk.

Zavzpomínala i na okamžiky, kdy omdlévala. Tehdy jí došlo, že pokud nebude mít ráda sama sebe, přijde o všechno, co miluje.

A to byl zlom, na který zpěvačka sužovaná poruchou příjmu potravy dlouho čekala. Tehdy se zařekla, že bulimii porazí. Že už nebude jejím otrokem.

Zpětně si uvědomuje, že jí bulimie opravdu hodně vzala. Když se podívá, jak svůj život kvůli této poruše vedla, je smutná z toho, jak tohle životní období promarnila a o co všechno přišla. Bulimie jí otevřela oči a naučila ji více si vážit života.

Zdroj: Mirror.co.uk, independent.co.uk
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz