Neprůstřelná dieta Harryho Stylese má ke zdravému životnímu stylu daleko

Zdroj: Shutterstock

Hvězda pěvecké skupiny One Direction Harry Styles pobláznil srdce milionů dívek po celém světě. Sympatický hezounek si je zájmu fanynek samozřejmě moc dobře vědom. Mnohé ale šokovala dieta, kterou se hrdě chlubil.

Asi každý už někdy držel nějakou tu dietu. U slavných osobností, ať už jde o zpěváky, herce nebo modelky je to zažitá klasika. Ne vždy jsou ale jimi zvolené diety podle našeho gusta. Jakou dietu se rozhodl držet Harry Styles?

Neprůstřelná dieta alias káva s máslem

Udržet se v kondici a mít perfektní figuru? Tuhle touhu často připisujeme jen ženám, mnozí muži nás ale přesvědčují o tom, že i oni chtějí vypadat dobře.

Ukázkovým příkladem je zpěvák Harry Styles. I ten se totiž snažil udržovat svoji štíhlou linii a zvolil k tomu poněkud netradiční způsob.

Nadchnul se do diety, o které s oblibou hlásal, že je neprůstřelná. Jeho dieta se přitom skládala ze silné kávy smíchané se lžící másla a lžící kokosového oleje.

Potlačuje chuť k jídlu

Podle Harryho je to perfektní způsob, jak udržet pocity hladu a chuť na sladké pěkně pod kontrolou. Na této dietě byl dva dny a tvrdil, že vůbec neměl hlad.

Nutno se zamyslet nad tím, jak moc je tahle zvláštní dieta bezpečná a zda skutečně může podpořit hubnutí. Káva s máslem a kokosovým olejem nebude zrovna nízkokalorická, nemluvě o tom, že tělo bude postrádat důležité živiny.

Meditace a pilates

Harry Styles však svoji postavu neudržuje fit jen pitím zvláštně dochucené kávy. Prozradil na sebe, že svoji fyzičku podporuje také meditací a pilates. Tento způsob udržování se v kondici má ke zdravému životnímu stylu daleko blíž než podivně ochucená káva.

Zdroj: ok.co.uk, hellomagazine.commirror.co.uk

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz