Nela Slováková vystavila pozadí u lednice plné šampaňského. Na běžecký pás si klidně vezme podpatky

Zdroj: Nextfoto

Nela Slováková, vítězka reality show Hotel Paradise, patří k těm ženám, které se vždy udržovaly v kondici. Známá brněnská podnikatelka a také provokatérka, která mnohým leží v žaludku, je vyhlášená svým odhalováním. Za svoji postavu se totiž nestydí a bere se taková, jaká je.

Rozhodně se nemá za co stydět oprávněně, o čemž svědčí i fotografie, které pravidelně postuje na své sociální sítě. Například na instagramu má několik set tisíc fanoušků. Jak se modelka a influencerka udržuje v kondici?

Nenechají na ní nit suchou

Možná pro určitou propagaci v podobě polonahých fotografií, možná také proto, že se nebojí říct svůj názor, se kterým ne každý hned musí souhlasit, to jsou důvody, pro které je Nela Slováková často terčem nepříjemných komentářů.

Modelka a influencerka Nela Slováková nemá problém ukázat svoje tělo, klidně oblečené jen do spodního prádla nebo do plavek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova)

Často si ji někdo dobírá právě pro její postavu. Zatímco pro někoho už je až příliš hubená, jiný Nele doporučuje liposukci nebo dietu. Nela si ale s takovými komentáři hlavu neláme.

„Nikdy jsem nebyla žádná vyhublina a nikdy jsem to o sobě ani netvrdila. A jak s klidem procházím nenávistné komentáře od lidí, tak s naprostým klidem přecházím i toto,“ řekla Nela Slováková pro deník Expres.

Cvičí, aby mohla jíst

Nela Slováková svoji váhu udržuje okolo 54-56 kilogramů. Netají se tím, že aby si mohla dopřát třeba sladkou koblihu nebo talíř plný těstovin, musí pro to něco udělat.

V kondici se udržuje tak, že cvičí. Na sociálních sítích jednou dokonce zveřejnila video, na kterém běhá na běžeckém pásu a na nohou má podpatky.

Z její strany to možná byla recese, fanoušky tímto videem ale pobavila. Fanynky se jí často ptají na rady, jak mít stejně dokonalou postavu.

Nedávno zase odhalila své pozadí u otevřené lednice, která byla plná šampaňského.

Nestydí se odhalit

Někomu se mohou zdát její příspěvky motivující, jinému zase provokující a najdou se i tací, podle kterých už je to přes čáru.

Nela je ale svá a na názory druhých příliš často nehledí. Věci si dělá podle sebe, do života si příliš mluvit nenechá.

Zdroj: Expres, Instagram, Extra, ctidoma.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz