Kamila Nývltová si vydělává i pečením. Z jejího sladkého mají lidé boule až za ušima

Zdroj: Nextfoto

Zpěvačka Kamila Nývltová se našla v pečení. Dopomohl tomu fakt, že v uplynulých letech kvůli koronaviru neměla příležitost naplno se věnovat zpívání. Do pečení se proto vrhla doslova na plný úvazek a její záliba přinesla slaďoučké ovoce.

Kamila má na svém kontě první sladkou kuchařku, která spatří světlo světa na pultech obchodů už letos před Vánoci.

Proměnila se v pekařku

Ze zpěvačky se stala pekařka, možná lépe řečeno cukrářka, protože v její kuchyni převažují sladké dobroty všeho druhu.

Pečení se věnuje na svém Instagramovém profilu a to už poměrně dlouho. Netušila, že jí pečení začne i vydělávat, ale rozhodně se tomu nebránila.

Lidé j8 začali oslovovat s objednávkami a Kamila tak začala péct dorty i koláčky na svatby, výjimkou není ani několik kilogramů cukroví na Vánoce.

K pečení přičichla jako malá

V rozhovoru pro deník Blesk Kamila přiznala, že k pečení měla kladný vztah už odmalička, protože se v jejich rodině peklo vždycky.

„U nás se peče „od vždycky“, takže jsem k tomu přičichla už jako malá. Na každou příležitost se u nás něco peče. Asi ve čtrnácti, když už mě nechávali naši samotnou doma, tak mě začalo bavit dělat jim překvapení. Nejvíc mě naplňovalo vidět tu radost, že jim to chutná. Na ten moment jsem vždycky čekala a kvůli tomu mě baví péct, rozdávám tím radost a stejně to mám i se zpěvem,“ svěřila se deníku.

Poctivé recepty, žádná dieta

V kuchařce, která by se měla začít prodávat už letos koncem roku, nečekejte dietní recepty. Kamila se zaměřila na poctivé dobroty.

„Nebude to ani žádná dieta a zdravé recepty tam nenajdete. Prostě poctivé recepty, ať už podkrkonošské, které jsem zdědila po babičce, prababičce a mamince nebo to, co je vyzkoušené, chuťově dobré, ale nestrávíte nad tím hodiny,“ vysvětlila pro deník Super.

Sladký přivýdělek a ještě sladší koníček

Během pandemie koronaviru, kdy bylo všechno omezené, měla Kamila díky pečení na zakázku takový malý sladký přivýdělek.

Dnes ale přiznává, že už je to v jejích očích spíše koníček. „Nemám na to moc času, ale proto jsem se rozhodla vydat svoji sladkou kuchařku s recepty, aby moje fanoušky a příznivce pečení provázela po celý rok,“ objasnila v rozhovoru pro web zitrek.cz Kamila Nývltová.

Zdroj: Blesk, Super, zitrek.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz